Izpārdošana!

Kostīms Grayling Perekat Oseņ

329,00  244,00 

Rudens apģērbs makšķerniekiem Grayling Perekat Oseņ ir silts un ūdens necaurlaidīgs kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

 

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi: ,

Rudens apģērbs makšķerniekiem Grayling Perekat Oseņ

Rudens apģērbs makšķerniekiem Grayling Perekat Oseņ ir silts un ūdens necaurlaidīgs kostīms aktīvās atpūtas cienītājiem. Kostīmam ir plaša izmēru gamma un divu augumu garumi.

Kostīms izgatavots no ūdensnecaurlaidīga membrānauduma Taslāns, jakas odere ir no Flīsa. Mitrumizturība/mitruma izvads šim kostīmama atbilst 10 000mm/10 000 gr. Piedurkņu galos ir mīksta materiāla aizdare, kas palīdzēs izsargāties no mitruma iekļūšanas piedurknēs. Sēžamvietas, ceļgalu un elkoņu zona ir pastiprināta ar īpašu membrānaudumu, lai uzlabotu komfortu, piemēram, sēžot uz slapjiem laivas beņķiem rudens periodā.

Kostīmam ir daudz ērtu kabatu, tās ir pārdomāti izvietotas un ļoti funkcionālas, iekšējās kabatas sargā rāvējslēdzēji. Bikses ar noņemamām lencēm, bikšu staras attaisāmas ar rāvējslēdzēju

Jakai ir regulējama kapuce ar vairākām regulēšanas iespējām un elastīgu nadziņu.

Gaismu atstarojošas uzšuves drošībai diennakts tumšajā laikā.

Komplektā ietilpst soma kostīma glabāšanai/pārvadāšanai.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.

 

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

,

Izmērs:

, , , ,

Krāsa:

Haki

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m