Jaka Grundens Nightwatch 2.0

119,00 

Silta jaka Grundens Nightwatch 2.0 ir izgatavota no videi draudzīga Sustans ™ pildījuma, izmantojot bioloģisko šķiedru tehnoloģijas DuPont Sorona ™, šis ir pirmais uz bioloģiskās bāzes balstīts siltumizolējošais materiāls, izstrādāts izmantojot pārstrādātas augu šķiedras, kas sniedz dabisku siltuma

  • Black
  • Monument Grey
Notīrīt
SKU: N/A
Tegi: ,

Silta jaka Grundens Nightwatch 2.0

Silta jaka Grundens Nightwatch 2.0 ir izgatavota no videi draudzīga Sustans ™ pildījuma, izmantojot bioloģisko šķiedru tehnoloģijas DuPont Sorona ™, šis ir pirmais uz bioloģiskās bāzes balstīts siltumizolējošais materiāls, izstrādāts izmantojot pārstrādātas augu šķiedras, kas sniedz dabisku siltuma. Pati jaka ir izgatavota no 100% neilona mini-ripstop (paaugstināta noturība pret bojājumiem) auduma, ar DWR pārklājumu auduma virskārtai gan no iekšpuses, gan arī no ārpuses, lai nodrošinātu nelielu papildus ūdens noturību. Jakai ir divas ārējās kabatas ar rāvējslēdzējiem (YKK) un viena iekšējā kabata kuru var arī izmatot kā somu jakas uzglabāšanai.

  • 80g ekoloģiski draudzīgs Sustan™ pildījums
  • Uz bioloģiskas bāzes balstīta šķiedra no DuPont Sorona™
  • 100% neilona mini-ripstop audums
  • DWR pārklājums
  • Iekšējā kabata, izmantojama kā maisiņš jakas iepakošanai

Pieejamie izmēri: XS-XXXL

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama. Veicot pasūtījmu Eholotes.lv piegādes laks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.

Ražotājs:

Izmērs:

, , , , , ,

Sezona:

, ,

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Pēc pielietojuma:

, ,

Krāsa:

Black, Monument Grey