Kostīms Pride Kobra

195,00 

SoftShell kostīms Pride Kobra ir kluss, nešvīkst, ūdensizturīgs, elpojošs, viegls, darināts no mūsdienīga, inovatīva materiāla SoftShell: apvienojot vienā audumā trīs slāņus ar dažādām īpašībām.

 

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi: ,

SoftShell kostīms Pride Kobra

SoftShell kostīms Pride Kobra ir kluss, nešvīkst, ūdensizturīgs, elpojošs un viegls. Darināts no mūsdienīga, inovatīva materiāla SoftShell: apvienojot vienā audumā trīs slāņus ar dažādām īpašībām. Ārējais slānis sastāv no elastīga auduma, kas izstrādāts no ļoti blīva tekstila un apstrādāts ar teflona pārklājumu, kas atgrūž netīrumus un ūdeni. Vidējais slānis ir membrāna, kas neļauj iekļūt mitrumam un aizsargā pret vēju. Mitrumizturība/mitruma izvads jakai atbilst 10000mm/10000 gr/m. Iekšējais slānis ir paaugstināta blīvuma flīsa materiāls kas praktiski neuzsūc mitrumu, bet lieliksi izvada to ārpusē.

Jakai ir regulējama kapuce ar vairākām regulēšanas iespējām un elastīgu nadziņu, jakas apakšdaļa regulējama ar iestrādātu elastīgu, savelkamu gumiju.

Bikses ir ar divām kabātām, parastu jostas vietu un siltinātas ar flīsu.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.

 

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

,

Izmērs:

, , , ,

Krāsa:

Kobra

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m