Izpārdošana!

Bikses Grayling Liman

72,00  49,00 

Ūdens necaurlaidīgas bikses Grayling Liman, darinātas no mūsdienīga, inovatīva materiāla SoftShell: apvienojot vienā audumā trīs slāņus: ārējais slānis sastāv no elastīga auduma, kas izstrādāts no ļoti blīva tekstila un apstrādāts ar teflona pārklājumu, kas atgrūž netīrumus un ūdeni .

Notīrīt

Ūdens necaurlaidīgas bikses Grayling Liman

Ūdens necaurlaidīgas bikses Grayling Liman, darinātas no mūsdienīga, inovatīva materiāla SoftShell: apvienojot vienā audumā trīs slāņus: ārējais slānis sastāv no elastīga auduma, kas izstrādāts no ļoti blīva tekstila un apstrādāts ar teflona pārklājumu, kas atgrūž netīrumus un ūdeni . Vidējais slānis ir membrāna, kas neļauj iekļūt mitrumam un aizsargā pret vēju. Mitrumizturība/mitruma izvads biksēm atbilst 10000mm/10000 gr/m. Iekšējais slānis ir  flīsa materiāls, kas praktiski neuzsūc mitrumu, bet lieliksi izvada to ārpusē.

Biksēm ir paaugstināta muguras daļa, ļoti ērti valkājamas, nodrošina kustību brīvību un komfortu. Kabatas ir divas, tās ir ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēja aizdari, pārdomāti izvietotas un ļoti funkcionālas.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.

Ražotājs:

Nodarbe:

Aktīvā atpūta, Makšķerēšanai, Medībām

Pēc pielietojuma:

Krāsa:

Tumši pelēka

Izmērs:

, , , ,

Sezona:

,

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm