Kostīms Grayling Fish Master

285,00 

Ūdens necaurlaidīgs kostīms Grayling Fish Master, izgatavots no augstas kvalitātes, elpojoša trīs slāņu membrānauduma Taslāns. Visas membrānauduma ārējās šuves ir papildus aizlīmētas, lai nodrošinātu pilnīgu mitrumizturību. Mitrumizturība/mitruma izvads šim kostīmama atbilst 10 000mm/10 000 mm. Kostīmam ir daudz ērtu kabatu, tās ir ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēja aizdari, pārdomāti izvietotas un ļoti funkcionālas.

 

Notīrīt
SKU: N/A
Tegi: ,

Ūdens necaurlaidīgs apģērbs Grayling Fish Master, krāsa haki

Ūdens necaurlaidīgs apģērbs Grayling Fish Master, izgatavots no augstas kvalitātes, elpojoša trīs slāņu membrānauduma Taslāns. Visas membrānauduma ārējās šuves ir papildus aizlīmētas, lai nodrošinātu pilnīgu mitrumizturību. Mitrumizturība/mitruma izvads šim kostīmama atbilst 10 000mm/10 000 gr/m. Kostīmam ir daudz ērtu kabatu, tās ir ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēja aizdari, pārdomāti izvietotas un ļoti funkcionālas.

Kapuce ir ar regulējamu tilpumu, to var paslēpt jakas apkaklē, jakas apakšdaļa regulējama ar iestrādātu elastīgu, savelkamu gumiju.

Komplektā ietilpst jaka un bikses un soma kostīma glabāšanai/pārvadāšanai. Bikses ir ar lencēm un augstu jostas vietu, ļoti ērti valkājamas, nodrošina kustību brīvību un komfortu.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Kostīms ražots Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, kostīmam ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.

 

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Sezona:

Izmērs:

, , , ,

Krāsa:

Haki

Nodarbe:

Makšķerēšanai

Auguma garums:

170-176 cm, 182-188 cm

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m