Ūdensizturīgs apģērbs Grundens Neptune 509 BIB

Ūdensizturīgs apģērbs Grundens Neptune 509 BIB ar 100% ūdensizturību, potīšu gumijām, iekšējo un ārējo kabatu, ērts materiāls komericālai zvejai.

Zvaniet lai precizēt pieiejamību

Ūdensizturīgs apģērbs Grundens Neptune 509 BIB ir komerciālās zvejas bikses ar poliuretāna pārklājumu, kas pasargā ķermeņa apakšdaļu no lietus, ūdens un vēja. Šīm biksēm ir augsta jostas vieta un tās ir radītas no elastīga auduma, kas garantē brīvu kustību un 100% ūdens izturību. Bikses ar ārēju kabatu priekš darba rīkiem un iekšēju izolētu kabatu, priekš ūdens neizturīgām lietām. Bikses aprīkotas ar potīšu gumijā, un elastīgām lencēm jūsu ērtībai.

Ūdensizturīgs apģērbs Grundens Neptune 509 BIB labi ies komplektā ar Grundens Neptune Thermo vai Grundens Neptune Jacket 321 vai Grundens Neptune 103 Anorak jakām, un biksēm ir pieejamas 4 krāsās, oranža, zaļa, un spilgti dzeltena.

Kad runa ir par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama.

Veicot pasūtījmu Eholotes.lv piegādes laks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.

Izmērs:

, , , , , , , ,

Krāsa:

Black, Green, Hi Vis Yellow, Orange

Ražotājs:

Sezona:

Nodarbe:

Zvejošanai

Pēc pielietojuma: