Ūdensizturīgs apģērbs Grundens Neptune Thermo

95,00 

Komerciālās zvejas jaka Grundens Neptune Thermo  lietus, vēja un ūdens izturīga, veidota no vidēja smaguma poliestera auduma, kas klāts ar  poliuretāna pārklājumu no ārpuses, taču no iekšpuses klāta ar flīsa audmu

Notīrīt

Ūdensizturīgs apģērbs Grundens Neptune Thermo

Ūdensizturīgs apģērbs Grundens Neptune Thermo ir  lietus, vēja un ūdens izturīgs, veidots no vidēja smaguma poliestera auduma, kas klāts ar  poliuretāna pārklājumu no ārpuses, taču no iekšpuses klāta ar flīsa audmu.  Jaka aprīkota ar kapuci un ir velkama pāri galvai, lai saglabātu 100% lietus un vēja necaurlaidību. Atlētisks ķīļveida piegriezums un elastīgais materiāls, no kura vaidota jaka, uzlabo komfortu un garantē kustību brīvību bez papildus slodzēm. Speciāli piedomāts pie zvejniekiem aktuālām apģērba spējām un tradicionāliem ūdens piekļuves punktiem ar neoprēna piedurkņu galiem un trīsdaļīgu kapuci, kas pieķļaujas galvas formai, saglabājot maksimālu redzamību un samzinot ūdens piekļuves plakni.

  • poliuretāna pārklāts poliestera materiāls ar flīsa oderi
  • trīsdaļīga, pielāgojama kapuce,
  • pusgaruma priekšējais rāvējslēdzējs,
  • neoprēna piedurkņu gali,
  • pielāgojama jakas apakša,
  • ūdens izturīga prieķškabata,
  • elastīgs, ērts materiāls,
  • 100% ūdensnecaurlaidība.

Šī jaka labi ies komplektā ar Grundens Neptune 219 vai Grundens Neptune 509 BIB biksēm, un jakām ir pieejama 1 krāsa – spilgti dzeltena.

Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts atcerēties!

Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama. Veicot pasūtījmu Eholotes.lv piegādes laks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.

Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.

Izmērs:

, , , , , ,

Krāsa:

Hi Vis Yellow

Ražotājs:

Sezona:

Nodarbe:

Zvejošanai

Pēc pielietojuma: