Veste Pride Strelec

76,00 

Veste medniekiem un makšķerniekiem Pride Strelec ir klusa, nešvīkst, ūdensizturīga un elpojoša, lieliski noderēs vēsiem vasaras vakariem

Notīrīt

Veste medniekiem un makšķerniekiem Pride Strelec

Veste medniekiem un makšķerniekiem Pride Strelec ir klusa, nešvīkst, ūdensizturīga un elpojoša, lieliski noderēs vēsiem vasaras vakariem. Izgatavota no ūdensnecaurlaidīga membrānauduma, mitrumizturība/mitruma izvads šai vestei atbilst 10000mm/10000 gr. Veste ir siltināta ar sintētisku materiālu Termoteks, kas nodrošina vestes apjomu un spēj atgūt formu pēc apģērba salocīšanas vai pārvadāšanas saspiestā stāvoklī.

Vestes priekšpusē ir divas kabatas ar rāvējslēdzējiem un viena iekšējā, apakšdaļa ir regulējama ar iestrādātu elastīgu, savelkamu gumiju. Ārējā daļa ir Alova auduma, bet augstā apkakle un odere ir no zamša, vesti var valkāt gan ikdienā, gan makšķerējot, ļoti ērta, viegla un patīkama.

Veikalā eholotes.lv var iegādāties visu Novatex produkciju, veicam regulāras piegādes tieši no rūpnīcas.

Veste Novatex Pride Strelec ražota Krievijā, NOVATEX rūpnīcā, vestei ir kvalitātes garantija, kuru Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošina eholotes.lv veikala īpašnieks, officiāls NOVATEX distributors Baltijas valstīs – SIA Ezergailis.

 

 

Auguma garums:

182-188 cm

Izmērs:

, , , ,

Krāsa:

Tetris

Pēc pielietojuma:

Sezona:

, ,

Mitrumizturība/elpotspēja

10 000 mm/10 000 gr/kv/m

Ražotājs: