Zvejas Jaka Grundens Brigg 34 Anorak

121,00 

Zvejas Jaka Grundens Brigg 34 Anorak ir veinkārša dizaina pāri galvai velkama zvejas jaka, kas nodrošina 100% aizsardzību pret vēju un ūdeni.

Notīrīt

Zvejas Jaka Grundens Brigg 34 Anorak

Zvejas Jaka Grundens Brigg 34 Anorak ir veinkārša dizaina pāri galvai velkama zvejas jaka, kas nodrošina 100% aizsardzību pret vēju un ūdeni. Šī jaka veidota no ļoti izturīga  smagsvara PVC pārklāta kokvilnas materiāla, kas neierobežo kustību un uztur vajkātāju siltu pat aukstos apstākļos,

Jaka Grundens Brigg 34 Anorak ir aprīkota ar pielāgojamu kapuci un apkakli, kas pastiprina noturību pret ūdeni. Jakai ir neoprēna piedurkņu gali, kas aiztur ūdeni pie piedurknēm un ļauj likt rokas ūdenī uz neilgiem periodiem, saglabājot tās sausas.

  • 540g/m2 PVC pārklāts kokvilnas materiāls
  • pielāgojama kapuce un apkakle
  • īss priekšējais rāvējslēdzējs,
  • pastiprināta neoprēna piedurkņu gali,
  • 100% ūdensnecaurlaidīga,
  • izturīgs pret aukstam temperatūrām,
  • traipu izturīgs, atgrūdošs materiāls.Grundens Brigg 34 Anorak ir viena no 5 Grundens Brigg sērijas jakām, kuras iesakam jūs apskatīt sadļā zvejošanai (tur būš links uz grundens jakas zvejošanai).Šī jaka labi ies komplektā ar …internal links… vai …internal links… biksēm, un jakām ir pieejamas 2 krāsās, oranža un zaļa.Kad runa ir par par mūsu hobijiem, tad runa ir par visaugstāko kvalitāti. Grundēns ģimene ražo apģērbus kopš 1920. gada un turpina to darīt bez kompromisiem kvalitātes jautājumos. Izvēloties apģērbus – šo ir vērts atcerēties!Ja konkrētā izmēra vai krāsas nav mūsu veikalā, tas nenozīmē, ka prece nav pieejama. Veicot pasūtījmu Eholotes.lv piegādes laks no ražotāja ir 7 līdz 10 dienas.Ražotāja informācija par konkrēto produktu atrodama šeit.
Izmērs:

, , , , ,

Krāsa:

Green, Orange

Ražotājs:

Sezona:

Nodarbe:

Zvejošanai

Pēc pielietojuma: