Atsaite Pro Series Kwik-lok Transom Tie-down 2×2

38,00 

Atsaite Pro Series Kwik-lok Transom Tie-down 2×2

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: F17631

Atsaite Pro Series Kwik-lok Transom Tie-down 2×2

Atsaite Pro Series Kwik-lok Transom Tie-down 2×2

Immi zīmols ir industrijas līderis jau no 1961. gada. Kad ASV Indiana štatā dibinātais uzņēmums uzsāka dažādu stiprināšanas lenšu ražošanu. Uzņēmums šo gadu laikā ir izaudzis no četru cilvēku komandas, līdz globālam uzņēmumam ar specializējas inovatīvu produktu izstrādāšanā un ražošanā. Uzņēmums īpaši rūpējas par savu klientu drošību un iegulda īpašas pūles uzlabojot dažādus drošības risinājumus.

Boat Buckle sērija ir izstrādāta speciāli laivu nostiprināšanai un ir guvusi atzinību kā pie profesionāliem makšķerniekiem, tā arī pie ik dienas laivotājiem.

Pro Series siksnām ir SUR- Grip siksnas savilkšanas mehānisms- maksimālam komfortam. Mehānismam ir labi pamanāms PVC apvalks, kas pasargā laivu no skrāpējumiem un ir viegli saskatāms tumsā. Siksna ir aprīkota ar vienu āķi, kas pārklāts ar vinilu, stiprināšanai pie laivas un vienu, ar cinku pārklātu āķi, stiprināšanai pie piekabes. Āķi izgatavoti no augstākās kvalitātes matreāliem, tādēļ tie nezaudēs savu pārklājumu, arī pēc ilgākas lietošanas.

Stiprinājuma tehniskā informācija:

  • 5 cm plata un 61 cm gara lenta ( 2.0 ” x 2′ )
  • Pārrāvuma tests virs 544 kg ( 1200 lbs)

Papildus informācijai, lūdzu sazinaties ar veikala personālu.

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā.

Ražotājs: