Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product

2019. gada konkurss Facebook grupā Makšķerniekiem / Рыбакам

Ziņu konkurss Makšķerniekiem - dalies ar interesantu informāciju un laimē vērtīgas balvas no copes apģērbu, elektronikas un laivu veikla Eholotes.lv

Ziņu konkurss Makšķerniekiem – Konkurss ar @eholotes.lv – par kvalitatīvu saturu mūsu grupā!

Ziņu konkurss Makšķerniekiem – 2019. gadā mēs, Eholotes.lv, iestājamies par kvalitatīvu saturu mūsu iecienītajā grupā Makšķerniekiem / Рыбакам. Aicinām ikvienu pievienoties, arī tos, kas vēl nav grupas biedri, lai cits citam sniegtu vēl interesantāku un noderīgāku informāciju grupas ietvaros, attīstītu mūsu spējas ķert zivis, popularizētu ētisku apiešanos ar lomu un saaudzīgu trofeju atlaišanu.

Konkursa norise – viena konkursa kārta reizi mēņesī visa 2019. gada garumā, kopā 12 kārtas.

Katrai kārtai balvu nodrošinās makšķerēšanas apģērbu, laivu un elektronikas veikals Eholotes.lv

Lai piedalītos šajā konkursā nepieciešams zināt un ievērot:

1. Būt šis grupas makšķerniekiem/ribakam biedram Facebook.

2. Dalīties grupā ar interesantām, pašu veidotām ziņām, kuras atbilst grupas noteikumiem – tās ir par mūsu kopējo hobiju -makšķerēšanu, tās ir ētiskas un baudāmas no satura viedokļa. Piemēram – interesanti, paša filmēti video par copes knifiem, skaistas bildes ar zivīm un stāstiņu par to noķeršanu, metodi, mānekli vai jebko citu, kas autoram šķiet grupai noderīgs.

3. Ziņu, ar kuru vēlaties piedalīties konkursā, jāsāk ar teikumu(var pārkopēt no šī ieraksta vai cita posta grupā) – “Kvalitatīvs saturs makšķerniekiem kopā ar @eholotes.lv “. – un ziņas beigās jāievieto trīs konkrētā mēneša Hashtag. Šos trīs Hashtag izziņosim katra mēneša pirmajā ziņā kopā ar informāciju par aktuālā mēneša balvu. Atcerieties, kopā 12 konkursa kārtas!

4. Mārketinga triki – draugu pieminēšana ziņā, draugu aicināšana ziņu atbalstīt un dalīties ar to arī ārpus grupas – nav aizliegti.

5. Maksas reklāma ziņai – Boost – konkursa dalībniekiem ir aizliegta un tādā veidā popularizēta ziņa netiks vērtēta.

Kā noteiksim uzvarētāju? Tās ziņas autors, kura ziņa līdz aktuālā mēneša pēdējai darba dienai būs saņēmusi visvairāk LIKE, uzvarēs un iegūs mēneša balvu. Ja būs vairākas konkursa ziņas ar vienādu skaitu LIKE, balvu saņems ziņa, kurai būs vairāk SHARE. Ja arī šie būs vienādi – pēc komentāru skaita.

Negatīvos ziņu vērtējumus neskaitīsim un nevērtēsim, bet tās ziņas, kuru saturs būs neatbilstošs grupas noteikumiem – tiks dzēstas, tāpat kā agrāk.

Un vēl, viens dalībnieks var uzvarēt vairākās konkursa kārtās. Organizatori patur tiesības papildināt balvu klāstu ar vairākām pārsteiguma balvām konkursa kārtas ietvaros, kā arī ierosināt citas pozitīvas izmaiņas konkursa noteikumos. Aiciniet savus draugus pierakstīties grupā Makšķerniekiem / Рыбакам, un veidosim interesantu, noderīgu saturu mums – makšķerniekiem!

Saite uz grupu – šeit!

1
Jūsu grozs
0