Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product

Blogs Garmin Panoptix LiveScope – brīvdienas samu zvaigznājā!

Blogs Garmin Panoptix LiveScope – brīvdienas samu zvaigznājā!

Blogs Garmin Panoptix LiveScope – šis aparāts ir kļuvis par neatņemamu, kritiski svarīgu inventāru manā laivā. Jo vairāk to iepazīstu – jo ciešāka veidojas sadarbība. Tā bieži vainagojas ar lieliskiem lomiem, bet tomēr kā svarīgāko šeit uzskatu iespēju variāk uzzināt par zivīm, to paradumiem, jo ir lieliska iespēja redzēt zivs uzvedību, reakciju sastopoties ar mānekli. Gan jau lomi sekos, jo galvenais ir praktiskās zināšanas!

Katru nedēļas nogali pavadot citos ūdeņos aizvien skaidrāk sāku apjaust Garmin Panoptix LiveScope iespējas un to izmantošanu. Kā jau minēju iepriekšējā rakstā – cope man ir kļuvusi par medībām ar mākslīgo ēsmu. Jūnija sākumā sanāca lieliski pavilkt 74-88 cm garus zandartus pāris pierīgas ūdeņos, pēc tam atkodām Alūksnes zandartus un ķērām tos Jānu dienas saulainā pusdienlaikā, tad apciemojām Usmu un tikām pie dažiem mēriem, tur zivju populācija ir daudzskaitlīga, tomēr ar trofejām vēl neizceļas. Pabijām Puzes ezerā un tikām pie cienījamiem zandartiem un metrīgas līdakmammas 13 m dziļumā. Bija interesanti.

Img 7120

Šajās brīvdienās pienāca laiks HES ūdenskrātuvēm, kur, protams, gaidīja tikšanās ar samiem. Labrāt būtu izdaiļojis šo blogu ar kāda ūsaiņa foto, tomēr pierunāt tos neizdevās, lai gan pārrunas veicām garas un plašas. Jāsaka kā ir – kad ieraugi ekrānā TO izmēru, tad domas par blogu rakstīšanu nav pirmajā vietā un uztaisīt kādu ekrānšāviņu atceries tikai pēc tam, kad jau sāc pierast pie “necopes”, bet pamēģināšu aprakstīt.

Piebraucam pie nogrimušiem kokiem, pameklēt, vai zaros nestāv kāds smukās zandarts. Kaut kādi sīkie arī ir, bet tad no kautkurienes starā parādās VIŅŠ un domas par zandartu momentāni nomainās uz domām par iespējamo kauju ar ūsaini. Bet kas notiek “motortelpā”, kad viņi iznāk 3 reizē? Un nepaņem neviens? Tās ir tās emocijas, kuru dēl kilometrus uz copi šogad mēroju. Gan jau arī kāds kādreiz paņems 🙂 Pilnīgi noteikti paņems!

Otrā diena citā HES – arī meklēju lielos, saimniekus. Un atkal – tikai sami. Viens. Divi. Kustās lēni, cienīgi un asākas kustības izdara tikai tad, kad māneklis pieskaras milzīgajam rumpim. Traki…. Vakar sagaidīju pirmo zibeni attēlā redzamo veprēnu lenkdams. Nepaņēma…. Un nekas. Zinu, kur palika, bet prātā griežas algoritms – ar ko šos čaļus varētu pierunāt? Uz spininga. Tā, lai ir bāc kātā un kārtīgas “pārrunas” 🙂

Ko redzam?

07jul19 1303 00

Garmin Panoptix LiveScope - brīvdienas samu zvaigznājā Puzes līdaka

 

Tukšā jau nepaliku nevienu dienu, tika normāla pāris kilo līdaciņa, arī zandartiņš zem 50 cm, bet – kad staigā tāda bilde, tad šie nokļūst tālajā un nesvarīgajā trešajā plānā 🙂

Ņemiet par labu un – ne asakas!

Sekojiet video jaunumiem mūsu profilā youtube.

1
Jūsu grozs
0