Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
product

Zemūdens medības ar spiningu. Garmin Panoptix Livescope

Zemūdens medības ar spiningu. Garmin Panoptix Livescope.

Garmin Panoptix Livescope – pavisam drīz būs gads, kopš mūsu aparāts ir mūsu rīcībā. Esam daudz laika iztērējuši visas nianses pētot un veiksmīgāko pielietojumu meklējot.

Faktiski tā ir iekārta, kura palīdz skaidri sameklēt interesējošo reljefu, palīdz noskaidrot, vai šajā reljefā ir zivis, vai tās ir aktīvas vai mazkustīgas. Šīs iekārta reallaikā atrāda visu informāciju – mānekļa kustību, zivju uzvedību, visu! To adrenalīnu, kuru makšķernieks izbauda, kad vēro lielas zivs aktivitātes ap mānekli – to var izbaudīt tikai dzīvajā!

Iekārtas darbības pamatprincips ir izvērsts augstu frekvenču staru vēdeklis, kuri strādā 550-110 kHz frekvencē, automātiski mainot frekvences un izšķirtspēju. Stari ir sakārtoti tā lai linībā nosegtu tuneli 135 grādu garumā un 20 grādu platumā, tam ir Down Scan un Forward Scan instalācijas veidi.Panoptix Leņķi

Vairāk informācijas par komplektiem, komutācijas risnājumiem un citām niansēm – aicinām apmeklēt mūsu veikalu, pardāīsim, pastāstīsim. Copēt ir inetersanti! Varam piedāvāt visus Garmin produktus , tieši no ražotāja, par pievilcīgām cenām. Vins no komplektu paraugiem – pilns Garmin Echomap 9 SV PLUS ar Panoptix Livescope – apskatiet šeit.

Sekojiet jauniem video mūsu youtube kanālā!

 

1
Jūsu grozs
0