LEECH K2 FIRE Saulesbrilles

130,00 

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

LEECH K2 FIRE Saulesbrilles

LEECH K2 sērija ir uz makšķernieku fokusēta saulesbriļļu sērija, šīs saulesbrillessaglabā klasisku, labu izskatu un piekļaujas jūsu sejai, lai maksimizētu performanci.

LEECH K2 FIRE Saulesbrilles ir aprīkotas ar Premium+ polarizētām vara krāsas lēcām. Vara krāsas lēcas vislabāk darbojas vidējas un spēcīgas gaismas apstākļos. Tās uzlabo kontrastus praktiski neizmainot krāsu uztveri. Vairumam LEECH saulebriļļu lēcas pamatkrāsa ir tieši vara krāsa, jo tā saglabā īstās krāsas, uzlabo kontrastus un pastiprina dziļuma izpratni, kas palīdz labāk redzēt zem ūdens jeb redzet zivis.

Premium+ lēcas veidotas tā, lai nenogurdinātu lietotāja acis un neradītu lieku piepūli ilgstošī lietojot.

Līdzīgi, kā maksimālās performances modelis TRAPOON, šīs saulesbrilles ir aprīkotas ar pret-skrāpējumu pārklājumu un pret-atspulgu pārklājumu.

Pret-atspīduma pārklājums no iekšpuses, neļauj gaismai no sāniem vai aizmugures atspīdēt jūsu acīs. Šī tehnoloģija spēcīgi uzlabo redzes asumu cauri brillēm, un ļāuj pilnībā izmantot saulesbriļļu lēcas – bez traucējumiem.

Neviens materiāls uz zemes nav pilnīgi pasargāts pret skrāpējumiem un bojājumiem, taču LEECH saulesbriļļu lēcas ir pārklātas ar caurspīdīgu, cietu pretskrāpējumu slāni, kas palīdz ilgāk saglabāt saulesbrilles jaunas.

Šīs lēcas pārklātas ar sarkanu spoguļslāni, kas pilnībā neietekmē lietotāja krāsu uztveri un redzi cauri brillēm. Šo sarkanās krāsas spoguli var redzēt tikai no ārpus. Spogulis neļauj citiem redzēt valkātāja acis.

Visas K2 sērijas saulesbriļļu lēcas ir taisītas no polikarbonāta, kas ir ļoti izturīgs materiāls. Pat pie lieliem spēkiem un triecieniem, šīs  lēcas nesadalīsies mazākos bītamos gabaliņos.

LEECH Saulesbrilles oriģināli ir radītas priekš makšķerniekiem, lai atvieglotu tiem dzīvi, taču šo saulesbriļļu kvalitāte bija un ir tik augsta, ka ātri vien tās sāka un turpina novērtēt arī citi sportu un hobiju pārstāvji. Kad runa ir par LEECH, tad domājam augsta kvalitate un stilīgs dizains, kā ikdienas lietošanai, tā dienai uz ūdens vai pie tā.

Ražotājs: