Wiley X AIRRAGE Silver Flash

159,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X AIRRAGE Silver Flash

Wiley X AIRRAGE Silver Flash ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām. Lēcas veidotas no pelēkas krāsas polikarbonāta, kas pārklāts ar sudraba spoguļslāni. Šīs lēcas vislabāk strādās gaišos laikapstākļos un palīdzēs redzēt zem ūdens. Līdzīgi kā visas Wiley X saulesbrilles, šīs saulesbrilles neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Šīs lēcasizcili bloķē atspīdumus no spīdīgām virsmām.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 S – noskaties testu), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Sudraba spoguļa (pelēkās) lēcas radītas, lai uzlabotu redzamību gaišos apstākļos un absorbētu spožus atstarojumus. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

WX AIRRAGE Silver Flash izmanto FACIAL CAVITY SEAL tehnoloģiju. Šī tehnoloģija izolē acu rajonu no apārtējiem apstākļiem, putekļiem, gružiem, taču saglabā patīkamu kimatu jūsu acīm. Lai iegūtu maksimālu efektu no izcilajām lēcām, šī tehnoloģija pasargā jūsu acis no sāngaismām un garantē iespēju pilnīgi izmantot lēcas spējas bez traucējumiem.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma: