Wiley X GRAVITY Light Adjusting

159,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X GRAVITY Light Adjusting

Wiley X GRAVITY Light Adjusting ir pārsteidzošas fotohromiskas lēcas – šīs lēcas pielāgojas apkārtējās vides gaismas līmenim. Kad lēcās iespīd spēcīga gaisma, tās paliek tumšākas. Kad lēcās nespīd daudz gaismas, šīs lēcas paliek gaišākas. Šīs lēcas spēj mainīt gaismas caurplūstamību no 17% līdz 85%, kas nozīme, ka gaišos apstākļos cauri tiek 17% gaimas, bet tumšos 85% gaismas. Īpašās lēcas 100% bloķē UV satarus, jebkurāgaismas līmenī. Šīs lēcas labi kalpos visos apstākļos. Tās ir  ideālas priekš seklākām ikdienas lietošanas. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 F), ar FACIAL CAVITY SEAL tehnoloģiju. Šī tehnoloģija izolē acu rajonu no apārtējiem apstākļiem, putekļiem, gružiem, taču saglabā patīkamu kimatu jūsu acīm. Lai iegūtu maksimālu efektu no izcilajām lēcām, šī tehnoloģija pasargā jūsu acis no sāngaismām un garantē iespēju pilnīgi izmantot lēcas spējas bez traucējumiem.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma: