Wiley X KINGPIN Blue Mirror

149,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X KINGPIN Blue Mirror

Wiley X KINGPIN Blue Mirror ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām, veidotas no zaļas krāsas polikarbonāta, kas pārklāts ar zilu spoguļslāni. Šīs lēcas vislabāk strādās gaišos laikapstākļos un palīdzēs redzēt zem ūdens. Zilā spoguļa (zaļās) lēcas radītas, lai uzlabotu redzamību gaišos apstākļos un absorbētu spožus atstarojumus. Labas lēcas ikdienas lietošanai. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu un krāsas, kā arī nenogurdinās jūsu acis.Šīs lēcas vislabāk kalpos gaišos apstākļos.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 F), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Zilā spoguļa (zaļās) lēcas radītas, lai uzlabotu redzamību gaišos apstākļos, uzlabo konrastus labi kalpo ikdienā. Piedāvā absolūtu spīdumu un atstarojumu samazināšanu. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma: