Wiley X MOXY Blue Mirror

149,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X MOXY Blue Mirror

Wiley X MOXY Blue Mirror ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām. Lēcas veidotas no zaļas krāsas polikarbonāta, kas pārklāts ar zilu spoguļslāni. Šīs lēcas vislabāk strādās gaišos laikapstākļos un palīdzēs redzēt zem ūdens. Līdzīgi kā visas Wiley X saulesbrilles, šīs saulesbrilles neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 S – noskaties testu), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Zilā spoguļa (zaļās) lēcas radītas, lai uzlabotu redzamību gaišos apstākļos un absorbētu spožus atstarojumus. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma: