Wiley X Peak Captive Polarized Copper

189,00 

Wiley X Peak Captive Polarized Copper saullesbrilles paredzētas ikdienas lietošanai. Izcili kalpos jebkuros gaismas apstākļos. Melns rāmis.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: ACPEA02

Wiley X Peak Captive Polarized Copper

Wiley X Peak Captive Polarized Copper ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām. Lēcas veidotas no bornzas krāsas polikarbonāta, kas pārklāts ar spoguļslāni. Šīs lēcas uzlabo kontrastu un dziļuma izpratni, kā arī pastiprināti bloķē atspīdumus. Izceļ kontūras un labi strādā gaišas un mainīgas gaismas apstākļos. Lēcas samazinās zilās gaismas caurlaidību, ļaujot vairāk izcelties sarkanai, dzeltanai un zaļajai krāsai. Labas lēcas ikdienas lietošanai – braukšanai pie stūres, makšķerēšanai seklā ūdenī ar rūsganu, saraknīgu nokrāsu. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu un krāsas, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Bloķe 100% kaitīgo UVA un UVB staru. Gaismas caurlaidība 13 % +/- 3 %.

Wiley X Peak Captive Polarized Copper izmanto FACIAL CAVITY SEAL tehnoloģiju. Šī tehnoloģija izolē acu rajonu no apārtējiem apstākļiem, putekļiem, gružiem, taču saglabā patīkamu kimatu jūsu acīm. Lai iegūtu maksimālu efektu no izcilajām lēcām, šī tehnoloģija pasargā jūsu acis no sāngaismām un garantē iespēju pilnīgi izmantot lēcas spējas bez traucējumiem.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (ANSI Z87.1), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Sārtā spoguļa (pelēkās) lēcas radītas, lai uzlabotu redzamību saulainos apstākļos un absorbētu spožus atstarojumus. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust esot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

Jūs varētu ieinteresēt...