Wiley X REBEL Polarized Green

159,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X REBEL Polarized Green

Wiley X REBEL Polarized Green ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām. Lēcas veidotas no zaļas krāsas polikarbonāta. Šīs lēcas labi strādās jebkuros laikapstākļos un palīdzēs redzēt zem ūdens. Zaļās lēcas piedāvā maksimālu atspīduma samazināšanu. Labas lēcas ikdienas lietošanai. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu un krāsas, kā arī nenogurdinās jūsu acis.

WX REBEL rāmis ietērpts Realtree Xtra Camo. kamoflāža rāmji ir ļoti iecienīti makšķernieku un mednieku vidū.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 S – noskaties testu), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Zaļās lēcas radītas, lai uzlabotu redzamību gaišos apstākļos un absorbētu spožus atstarojumus. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

,