Wiley X REBEL Smoke Grey

99,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X REBEL Smoke Grey

Wiley X REBEL Smoke Grey ir veidotas no tumši pelēka polikarbonāta. Šīs lēcas perfekti kalpos gaišos apstākļos. Ideālas priekš atspīdumu bloķēšanas, un izcili saglabā īstās krāsas. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Bloķe 100% kaitīgo UVA un UVB staru. Paredzētas lietotājiem, kas nevēlas krist acīs ar spēcīgiem spoguļiem acu priekša.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 S – noskaties testu), ar uzlabotu redzamību gaišos apstākļos un absorbētu spožus atstarojumus. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

Wiley X REBEL rāmis tieši šajā komplektācijā ir viens no Black Ops rāmjiem.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

,