Wiley X SABER ADVANCED Smoke/Rust/Vermillion

79,50 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X SABER ADVANCED Smoke/Rust/Vermillion

Wiley X SABER ADVANCED Smoke/Rust/Vermillion rāmis veidots, lai pielāgotos katra galvas formai un katram degunam. Lielas lēcas, bez ierobežojošiem rāmjiem, kas atbilst EN.166 F un ANSI Z87.1 HVP (WX TESTS), kā arī MIL-PRF-32432(GL) un US federālajiem standartiem – pilnībā pasargā jūsu acis standartu ietvaros.

Smoke

Šīs lēcas perfekti kalpos gaišos apstākļos. Ideālas priekš atspīdumu bloķēšanas, un izcili saglabā īstās krāsas. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Bloķe 100% kaitīgo UVA un UVB staru. Paredzētas lietotājiem, kas nevēlas krist acīs ar spēcīgiem spoguļiem acu priekša. 15% Gaimas caurlaidība.

Rust

Labas lēcas vājas un vidējas gaismas apstākļos. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu un krāsas, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Šīs lēcas filtrē zilo gaismu, un 100% bloķē kaitīgos UVA un UVB starus. 60 %gaismas caurplūstamība.

Vermillion

Labas lēcas vidējiem un vājiem gaismas apstākļiem, uzlabo kontrastus un tāluma uztveri. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu un krāsas, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Šīs lēcas filtrē zilo gaismu, un 100% bloķē kaitīgos UVA un UVB starus. 50 %gaismas caurplūstamība.

Lēcas veidotas no selenīta polikarbonāta, kas nozīmē, ka lēcas neplīst – tās var deformēt, taču tās neplīst.

Izcilas brilles, kas neierobežo redzi un neizmaina redzes uztveri, un ir pasargātas pret skrāpējumiem.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var “pazust” esot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma: