Wiley X SAINT Grey/Clear/Light Rust

129,00 

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Wiley X SAINT Grey/Clear/Light Rust

Wiley X SAINT ir ļoti ērts rāmis, kurš pieejams vairākos dizainos ar piecām dažādām lēcām. Wiley X SAINT Grey/Clear/Light Rust lēcas veidotas no polikarbonāta un dažādiem nolūkiem. Trīs no šīm lēcām paredzētas šāvējiem un pārējās medniekiem un makšķerniekiem. Šis komplekts paredzēts tieši šāvējiem. EN.166 S un ANSI HVP (WX TESTS).

Grey

Šīs lēcas perfekti kalpos gaišos apstākļos. Ideālas priekš atspīdumu bloķēšanas, un izcili saglabā īstās krāsas. Saglabā patiesu krāsu uztveri un maksimāli samazina atspīdumus. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Bloķe 100% kaitīgo UVA un UVB staru. Paredzētas lietotājiem, kas nevēlas krist acīs ar spēcīgiem spoguļiem acu priekša. 15% Gaimas caurlaidība.

Rust

Labas lēcas vājas un vidējas gaismas apstākļos. Filtrē vairumu zilās gaismas viļņus, kas ir galvenā atspīduma sastāvdaļā. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu un krāsas, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Šīs lēcas filtrē zilo gaismu, un 100% bloķē kaitīgos UVA un UVB starus. 60 %gaismas caurplūstamība.

Clear

Labas lēcas iekštelpām un mijkrēslim līdzīgiem gaismas apsākļiem. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu un krāsas, kā arī nenogurdinās jūsu acis. Šīs lēcas filtrē zilo gaismu, un 100% bloķē kaitīgos UVA un UVB starus. 90%gaismas caurplūstamība.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

,