Wiley X VALOR Polarized Smoke Grey

159,00 

Ir noliktavā

Wiley X VALOR Polarized Smoke Grey

Wiley X VALOR Polarized Smoke Grey ir saulesbrilles ar polarizētām lēcām. Lēcas veidotas no tumši pelēka polikarbonāta. Šīs lēcas ir polarizētas vislabāk kalpos gaišos apstākļos. Ideālas priekš atspīdumu bloķēšanas, un izcili saglabā īstās krāsas. Līdzīgi kā visas Wiley X lēcas, šīs lēcas neizkropļos jums redzamo attēlu, kā arī nenogurdinās jūsu acis.

WX VALOR rāmis veidots tā, lai saulesbrilles labi turētos tām paredzētajā vietā. Šajās saulesbrillēs var droši slēpot un dēļot, būs izcils kompanjons pie arī pie auto vai moto stūres. Īpaši stilizēts Kryptek Typhon motīvs iecienīts starp makšķerniekiem un medniekiem.

Šis ir paaugstinātas izturības saulesbrilles (EN.166 S – noskaties testu), ar FILTER 8 POLARIZATION, kas pasargā pret atspīdumu no sāngaismām, no skrāpējumiem un atgrūž ūdeni. Sārtā spoguļa (pelēkās) lēcas radītas, lai uzlabotu redzamību saulainos apstākļos un absorbētu spožus atstarojumus. Valkājot šīs saulesbrilles, nevajadzēs uztraukties, par spožiem atstarojumiem, kaitīgiem UV stariem, jo tie tiek 100% bloķēti.

Wiley X brilles un saulesbrilles ir pilnīgi citas kvalitātes produkts, kas var pazust sēžot turpat uz deguna, jo tās ir ļoti ērtas un neapgrūtina acis. Wiley X brilles un saulesbrilles ir labākais draugs makšķerniekiem, medniekiem un cilvēkiem, kas daudz laika pavada ārā vai acīm bīstamā vidē. Piedāvājam bezkompromisa kvalitātes risinājumus makšķerniekiem, medniekiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Kodolīga informācija ar mūsu vārdiem par Wiley X un viņu tehnloģijām.

Ražotājs:

Pēc pielietojuma:

,