Alūksnes ezers, dziļumu karte Humminbird eholotēm

50,00 

Alūksnes ezera dziļumu karte Humminbird eholotēm

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Alūksnes ezera dziļumu karte.

Alūksnes ezera dziļumu karte, paredzēta Humminbird eholotēm un dod iespējas iezīmēt sēkļus un vēlamos copes dziļumus, izmantot MinnKota elektromotoru I-pilot LINK digitālās opcijas. Karte veidota, balstoties uz 2016-2018. gadā veiktajiem mērījumu datiem un atbilst reālajiem dziļumiem ezerā.

Iegādājoties šo karti, ietaupīsiet daudz laika, kuru varēsiet veltīt savām copes gaitām. Mērķtiecīgi meklējot zivis konkrētos dziļumos un iespēja droši pārvietoties pa Alūksnes ezeru ir tā vērta. Nav jābaidās no nezināmiem sēkļiem vai akmeņiem, jo kartē var redzēt visas potenciāli bīstamās vietas, rajonus.  Šī karte satur vissvaigākos dziļumu datus, jo ierakstām to individuāli, katram klientam atsevišķi. Šo karti izgatvojot lietojam tos pašus datus, kurus izmantojam savās copes gaitās kā arī makšķerēšanas sportā.

Karte ļauj pilnībā izmantot Humminbird un MinnKota I-Pilot LINK elektromotoru digitālās iespējas, piemēram, iezīmēt zaļā krāsā 3 metru dziļumu +/- 1 m robežās. Papildus iespējamas funkcijas – virzīties pat noteiktu dziļumu, virzīties notiektā attālumā no izvēlētā dziļuma, jaunajiem MinnKota motoriem būs arī funkcija riņķot ap izvēlēto dziļumu, piemēram kādu zemūdens pauguru.

Karti var iegādāties digitālā formātā eholotes.lv veikalā, tās ierakstam nepieciešma Humminbird Zeroline Karte Eiropas reģiona kartogrāfijai. Ja Zeroline kartes nav – tā jāiegādājas papildus, parasti mums šīs kartes ir pietiekošā daudzumā uz vietas.

Kartes izgatavotājs, eholotes.lv, informē, ka šīs kartes ir informatīvas un izgatavotājs neuzņemas nekādu atbildību par iespējamiem negadījumiem uz ūdens. Eholote.lv pilnībā norobežojas no jebkādiem iespējamiem zaudējumiem vai to atlīdzināšanas, kuri varētu rasties saistībā ar šo karšu lietošanu.

Aicnām konsultēties ar veikala personālu, palīdzēsim ar padomu, informāciju! Veiksmīgu laivošanu! Ne asakas!