Latvijas ūdeņi – dziļumu karte Lowrance eholotēm 2020

299,00 

Latvijas ūdeņu dzilumu karte LV18V1

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

Latvijas ūdeņu dzilumu karte LV20V1

Latvijas ūdeņu dzilumu karte LV20V1 ir šādas kartes 2020. gada izdevums. Tā veidota speciāli Lowrance eholotēm, balstoties uz eholotes.lv ilggadīgi vāktiem un apstrādātiem visjaunākajiem Latvijas ūdeņu dziļumu datiem. Salīdzinājumā ar iepriekšējo 2018. gada kartes versiju – šajā kartē ir papildināts izobātu skaits, tagad tās ir ar  0,5 m precizitāi, karte ir krāsaina, tā ir papildināta ar topgrāfisko karti un ir ieguldītas liels darbs krasta līniju uzlabošanā.

Kartē ir iekļauti jauni dati par Latvijas ūdeņiem. Kartē iekļauti un uzlaboti dziļumu dati par Alūksnes, Burtnieku un citiem LV ezeriem, balstoties uz jaunākiem mērījumu datiem. Kartē ir kvalitatīvi uzmērīta Daugava Līdz Doles salai, Lielupe līdz Tetelei, kuru iecienījuši makšķernieki.  Klāt nākuši Rīgas HES uzlabojumi, Usmas ezerauzlabojumi, Kāls, Viešurs u.c. kartē atrodami arī citi pierīgas ūdenī – Ķīšezers, Baltezeri, Dzirnezers, Dūņezers, Lilastes ezers, Daugavas kanāli ostas teritorijā, uzlabota Sausā Daugava. Neesam aizmirsuši arī par Jūras piekrasti un ir iekļauti indikatīvi dati par dziļumiem Baltijas jūrā.

LV20V1 versijā iekļauti ūdeņi – Alūksnes ezers, Alauksta ezers, Baltezeri – abi, Burtnieku ezers, Dzirnezers, Dūņezers, Juglas ezers, Ķīšezers, Limbažu lielezers, Lilastes ezers, Nabes ezeri, Kāls, Puzes ezers, Rāznaz ezers, Raiskuma ezers,  Rušona ezers, Ungura ezers, Usmas ezers, Viešurs, Zebrus. No upēm esam izkartējuši – Daugava – no grīvas līdz Pļaviņām, Buļļupe visā garumā, Lielupe no grīvas līdz Tetelei, Venta no Ostas tilta aptuveni 20 km.

Karte ir SD/Micro SD formātā un derēs praktiski visām Lowrance/Simrad/B&G eholotēm ar GPS, kuras spēj strādāt ar 16 Gb apjoma karti, ši dziļuma karte nav testēta eholotēm ar monochrome ekrāniem. Humminbird ehološu lietotājiem dziļumu kartes pieejamas šeit.

Iepriekšējās dziļumu kartes īpašnieki šo karti var iegūt par 100 EUR, nododot nebojātu kartes 2018V1 matricu un saturu veikalā. Lowrance Navionics kartes var apskatīt šeit.

Lietojot šo karti – atcerieties, ka uz ūdens drošības nekad nevar būt par daudz un kartes dati ir tikai informatīvi.

Aicnām konsultēties ar veikala personālu, palīdzēsim ar padomu, informāciju! Veiksmīgu laivošanu! Ne asakas!

Ražotājs: