Latvijas ūdeņi – dziļumu karte Lowrance eholotēm 2018

259,00 

Latvijas ūdeņu dzilumu karte LV18V1

Ir noliktavā

Latvijas ūdeņu dzilumu karte LV18V1

Latvijas ūdeņu dzilumu karte LV18V1 ir šādas kartes otrais izdevums. Tā veidota speciāli Lowrance eholotēm, balstoties uz eholotes.lv ilggadīgi vāktiem un apstrādātiem Latvijas ūdeņu dziļumu datiem. Salīdzinājumā ar iepriekšējo2016. gada kartes versiju – šajā kartē ir papildināts izobātu skaits, karte ir kļuvusi krāsaina, tā ir papildināta ar topgrāfisko karti un ir ieguldītas liels darbs krasta līniju sakārtošanā.

Kartē ir iekļauti daudzi Latvijas ūdeņi. Kartē iekļauti un uzlaboti dziļumu dati par Alūksnes, Burtnieku, Raiskuma, Zebrus un citiem LV ezeriem, balstoties uz daudz precīzākiem mērījumu datiem. Kartē ir kvalitatīvi uzmērīta Daugava Līdz Doles salai, Lielupe līdz Jelgavai, Buļļupe, Ventas lejtece, kuru iecienījuši makšķernieki. Īpašas uzmanības vērti ir Daugavas Pļaviņu HES, kura vairāk kā 30 km garais posms samu un zandartu cienītājiem. Klāt nākuši Rīgas HES, Usmas ezers, Alauksts u.c. kartē atrodami arī citi pierīgas ūdenī – Ķīšezers, Baltezeri, Daugavas kanāli ostas teritorijā, Sausā Daugava. Neesam aizmirsuši arī par Jūras piekrasti un ir iekļauti indikatīvi dati par dziļumiem Baltijas jūrā.

LV18V1 versijā iekļauti jauni lielie ūdeņi – Ķeguma HES, Rāznas ezers, Lielupes daļa virs Jelgavas. Veiktas izmaiņas un uzlabojumi – Rīgas HES, Vecdaugava, Alūksnes ezers, Lielupe, Buļļupe, Ķīšezers kā arī mazāk būtiski uzlabojumi citos ūdeņos. Kartes kods LV18V1

Karte ir SD/Micro SD formātā un derēs praktiski visām Lowrance eholotēm ar GPS, karte nav testēta eholotēm ar monochrome ekrāniem. Humminbird ehološu lietotājiem dziļumu kartes pieejamas šeit.

Iepriekšējās dziļumu kartes īpašnieki šo karti var iegūt par 59 EUR, nododot nebojātu kartes 2017V1 matricu un saturu veikalā. Lowrance Navionics kartes var apskatīt šeit.

Lietojot šo karti – atcerieties, ka uz ūdens drošības nekad nevar būt par daudz un kartes dati ir tikai informatīvi.

Aicnām konsultēties ar veikala personālu, palīdzēsim ar padomu, informāciju! Veiksmīgu laivošanu! Ne asakas!

Ražotājs: