Programma Humminbird Autochart PRO

249,00 

Karte ZEROLINE MAP CARD Europe ir Micro SD un SD apvienota formāta 32 GB ietilpības atmiņas karte. Šī karte nepieciešama, lai pārnestu dziļumu kartes, kuras izveidotas Autochart un Autochart PRO kartogrāfijas programmā

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 600032-1M
Tegi:

Programma Humminbird Autochart PRO

Programma Humminbird Autochart PRO ir programma ar kuras palīdzību pārvērst Humminbird eholotes ierakstītos datus digitālās dziļumu kartēs. Ieraksti savus maršrutus, augšupielādē šajā programā, apstrādā ar šo programmu un saglabā ZeroLine kartē. ZeroLine karti ievieto eholotē un lieto savus datus jaunā kvalitātē!

Kad makšķerēšana ir kļuvusi par neatņemamu atpūtas sastāvdaļu, tad jēdziens “kvalitatīva manta” iegūst lielu nozīmi. Lietojot kvalitatīvus rīkus un aprīkojumu izpaliek kreņķi un negaidīti kreņķi, kas saistās ir kvalitāti un funkcionalitāti. Izbaudīt katru brīvā laika minūti ar pārliecību, ka nav kam sabojāties – tā ir likumsakarība, ja iegādāts kvalitatīvs aprīkojums. Eholotes.lv piedāvā kvalitatīvu aprīkojumu un tā montāžu. Aicinām konsultēties ar eholotes.lv presonālu un izbaudīt kvalitatīva servisa rezultātus.

Komplektā iekļauta ZeroLine karte, programmatūras disks, drošības kods un ērts futlāris atmiņas karšu pārvadāšanai.

Papildus Autochart vienkāršākai versijai – šī versija ļauj pētīt arī grunts cietību un veidot sānskatu mozaīkas.

Ražotāja informācija par programmu

Ražotājs: