Eholotes nomas komplekts Hook Reval 7 TripleShot

15,00 

Eholotes nomas komplekts Humminbird Helix 7 MEGA SI G3 GPS ir viens no Eholotes.lv piedāvātjiem ehološu nomas komplektiem.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: NomaHookReval7
Tegi:

Eholotes nomas komplekts Hook Reval 7 TripleShot

Eholotes nomas komplekts Hook Reval 7 TripleShot ir viens no Eholotes.lv piedāvātjiem ehološu nomas komplektiem.

Komplektā ietilpst – Eholote Hook Reval 7 TripleShot kopā ar devēju, 35-47 cm garu devēja turētāju, 20 Ah akumulatoru, akumulatora lādētāju Victron Energy Automotive IP65 un ehološu kaste ērtai šī komplekta pārvietošanai, lietošanai laivā. Akumulators ir uzlādēts, eholotē ir standarta iestatījumi, izvēlnes valodas – Latviašu, angļu, krievu un citas.

Lai iznomātu šo komplektu vēlams laicīgi pieteikties eholotes.lv pa e-pastu vai telefonu lai uzzinātu vai konkrētais komplekts interesējošos datumos ir pieejams.

Komplekta nomai nepieciešama drošības nauda( 640 EUR) un personas identitāti apliecinošs dokuments. Drošības naudu atgriežam pēc eholotes atgriešanas veikalā. Iespējama noma bez drošības naudas, ja nomniekam ir mums pazīstams, uzticams galvotājs.

Nomas cena komplektam – 15 Eur dienā, minimālais aprēķins ir viena diena. Brīvdienu cena – saņemam piektdien – atgriežam pirmdien – 35EUR, ilgtermiņa nomai – vairāk kā 5 darba dienas – cena par katru dienu 12 EUR vai citāda vienošanās. Šim komplektam pastāv opcija – iznomāt kopā ar dziļumu kartēm. Piedāvājam Navionics+ kartes ārzemju ceļojumiem un Latvijas iekšējo ūdeņu kartes. Par karšu nomas cenām un garantijas naudu jāvienojas atsevišķi.