Antena Lowrance Point-1 GPS

312,00 

GPS/Glonass uztvērējs ar iebūvētu elektronisku kompasu ideāli palīdzēs noteikt laivas pozīciju kartē.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 000-11047-001
Tegi: ,

Antena Lowrance Point-1 GPS antena

Antena Lowrance Point-1 GPS ir augstas kvalitātes GPS/Glonass uztvērējs ar iebūvētu elektronisku kompasu ideāli palīdzēs noteikt lavas pozīciju kartē. Point 1 antena nodrošina ļoti precīzu darbību kopā ar HDS sistēmām, Elite-7  Ti un tām Elite eholotēm ,kurām ir NMEA2000 tīkla kapacitāte. Lowrance Point-1 GPS antena nodrošina stabilu darbību praktiski jebkurā laivas kustības ātrumā un nekļūdīgi rādīs pareizu kustības virzienu un radara pārklājumu kartei. Antenu vēlams montēt vietās, kuras atrodas tālāk par 1m no elektromagnētiskām ierīcēm un metāliem. Point-1 ir ūdensdroša iekārta.

Ražotāja apraksts

Antena Lowrance Point-1 GPS antenas galvenās īpašības

  • NMEA 2000® pozīcijas un virziena sensors
  • Atbalsta GPS  un GLONASS, Galileo ar attiecīgu programmatūra instalāciju
  • Atbalsta SBAS ieskaitot WAAS/EGNOS/MSAS
  • 10 Hz frekvence nodrošina ātru un nepārtrauktu darbību
  • Iebūvēts elektronisks kompass ar 10Hz frekvenzi nodrošina vienmērīgu un stabilu kartogrāfijas darbību, arī saistībā ar radara pārklājumu pat pie ļoti nelieliem ātrumiem
  • Neliels ergonomisks dizains, atbilstošs pielietojumam uz ūdeņiem, ūdensdrošs produkts.
  • Iekļauts papildaprīkoujms mintāžai uz masta
  • NAV ieteicams lietošanai kopā ar MARPA vai Autopilot funkcijām.

Mūsdienās elektronikas ir kļuvusi samērā vienkārša un viegli savietojama, konfigurējama, tomēr ne viss vienmēr ir saprotams par uzstādīšanu, lietošanu. Šeit talkā nāk pieredze, zināšanas un praksē pārbaudīti risinājumi. Aicinām kontaktēties ar veikala eholotes.lv personālu par neskaidrībām, ja tādas rodas sakarā copes elektronikas iekārtām un to komponentēm. Nepieciešamības gadījuma varam palīdzēt gan ar padomu, gan kvalificētu šādu iekārtu uzstādīšanu laivās vai citos peldlīdzekļos.

Ražotājs:

Konektors:

NMEA2000