Autopilots Lowrance Hydraulic Outboard Pilot

1449,00 

Autopilots Lowrance Hydraulic Outboard Pilot

Ir noliktavā

SKU: 000-11748-001
Tegi:

Autopilots Lowrance Hydraulic Outboard Pilot

Autopilots Lowrance Hydraulic Outboard Pilot ir hidrauliskā navigācijas iekārta laivām ar hidraulisko stūres mehānismu. Savietojama ar Lowrance HDS sistēmām un vadīs Jūsu laivu vai kuģi  līdz 9 m garumā pa sistēmā ieprogrammēto maršrutu vai noteiktā virzienā.

Komplektā ietilpst: NAC-1 Autopilot Computer, POINT-1 virziena un GPS antenu, PUMP-1 hidrauliskais pumpis, savietojams ar SeaStar rokas vadību un sistēmu, NMEA 2000 4-way savienojums, N2KEXT-2RD – 0,61m kabelis, N2KEXT-6RD – 1,82m kabelis, N2KEXT-15RD – 4,55m kabelis, tr-120-kit – pārtraucēju komplekts, MICRO-C strāvas kabelis, Standby-Auto  slēdzis.

Ražotāja apraksts

Specifikācija:

KorpussPer NEP -2
ŪdensddrošībaIPX5
Svarsn/a
IzmēriPlatums: 7.1 in \ 180 mm, Augstums: 2.2 in \ 57 mm
Darba strāva12v only
Max patēriņš8A pastāvīgs, 16 Amp Peak
Tīkls1xMicroC
FeedbackVariable voltage from HELM -1 drive unit
Drive outputTo PUMP-1

 

Mūsdienās elektronika ir kļuvusi samērā vienkārša un viegli savietojama, konfigurējama, tomēr ne viss vienmēr ir saprotams par uzstādīšanu, lietošanu. Šeit talkā nāk pieredze, zināšanas un praksē pārbaudīti risinājumi. Aicinām kontaktēties ar veikala eholotes.lv personālu par neskaidrībām, ja tādas rodas sakarā copes elektronikas iekārtām un to komponentēm. Nepieciešamības gadījuma varam palīdzēt gan ar padomu, gan kvalificētu šādu iekārtu uzstādīšanu laivās vai citos peldlīdzekļos. Mēs labi pārzinām NMEA risinājumus un palīdzam saviem klientiem ar tīklu projektēšanu, iegādi un instalēšanu laivās, ko veicam mūsu servisā.

Neskaidrību jautājumā zvaniet un eholotes.lv

Ražotājs:

Konektors:

NMEA2000