Devējs Humminbird AS 360x, SSI sistēma

1695,00 

Devējs Humminbird AS 360x SSI sistēma, 360 grādu skenēšanas sistēma palīdzēs noteikt reljefa un zivju atrašanās vietu ap laivu.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 480310-1M
Tegi:

Devējs Humminbird AS 360x SSI sistēma, skenēšanas sistēma

Devējs Humminbird AS 360x SSI sistēma, 360 grādu skenēšanas sistēma palīdzēs noteikt reljefa un zivju atrašanās vietu ap laivu.

Paredzēta uzstādīt laivas aizmugurē uz tranča vai pie borta, sistēma ir teleskopiska, apstājoties iegremdē devēju zemāk par motora kāju un sistēma caur eholotes ekrānu sniegs 360 grādu redzamību visapkārt laivai.

Sistēmas savienošana ar Humminbird iekārtām mēdz būt komplicēta un jāveido izskatot pārējo laivas aprīkojumu. 360 x SSi sistēma ir neaizstājams palīgs tiem makšķerniekiem, kuri spiningo vai citādi ķer kustīgas zivis ap šķēršļiem, sarežģīta reljefa vietās un citos apstākļos, kuros nepieciešama pastāvīga zemūdens informācija.

Kokrētajā komplektā ietilpst AS 360x SSI metriskā skenēšanas sistēma, teleskopiskā alumīnija korpusā, AS GPS HS sensors ar iebūvētu GPS un digitālu kompasu, savienošanai ar Humminbird – nepieciešamie vadi. Piebilde – atsevišķiem Humminbird modeļiem būs nepieciešamas pārejas no metāliskām ethernet rozetēm uz plastmasas konektoriem, tās mums parasti ir veikalā, uz vietas.

Varianti.

Devējs Humminbird AS 360x SSI sistēma spēj strādāt uz vairākām Humminbird eholotēm vienlaikus, dažādos Zoom režīmos. Lai savienotu tīklā šo sistēmu un vairkā kā vienu Humminbird ekrānu , vajadzēs AS 5PXG ethernet switch, kurā var savienot kopā 5 dažādas ethernet iekārtas. Piemēram – divus Humminbird ekrānus, Minn Kota Ipilot LINK elektromotoru, 360 grādu sistēmu un NMEA2000 datu moduli.

Kad makšķerēšana ir kļuvusi par neatņemamu atpūtas sastāvdaļu, tad jēdziens “kvalitatīva manta” iegūst lielu nozīmi. Lietojot kvalitatīvus rīkus un aprīkojumu izpaliek kreņķi un negaidīti kreņķi, kas saistās ir kvalitāti un funkcionalitāti. Izbaudīt katru brīvā laika minūti ar pārliecību, ka nav kam sabojāties – tā ir likumsakarība, ja iegādāts kvalitatīvs aprīkojums. Eholotes.lv piedāvā kvalitatīvu aprīkojumu un tā montāžu. Aicinām konsultēties ar eholotes.lv presonālu un izbaudīt kvalitatīva servisa rezultātus.

 

Ražotāja apraksts

Savietojama ar šādām eholotēm  – Humminbird Helix ethernet iespējoti modeļi, Humminbird iepriekšējo paaudžu ethernet iespējoti un 360X SSI atbalstošie modeļi, visi Humminbird Onix modeļi  un visi Humminbird Solix modeļi.

Konektors:

Humminbird Ethernet

Voltāža:

12 V

Ražotājs: