Devējs Lowrance LIVESIGHT

1571,00 

Devējs Lowrance LIVESIGHT ir savienojams HDS LIVE un HDS Carbon(nepieciešams PSI-1 000-14899-001 modulis) eholotēm

Ir noliktavā

SKU: 000-14959-001
Tegi: ,

Devējs Lowrance LIVESIGHT

Devējs Lowrance LIVESIGHT ir savienojams HDS LIVE un HDS Carbon(nepieciešams PSI-1 000-14899-001 modulis) eholotēm. Ar šī devēja palīdzību iespējams iegūt informāciju gan blakus, gan zem laivas.  LiveSight ™ sonārs visu makšķerēšanas procesu pārvērš vizuāli redzamā makšķerēšanā ar reāllaika skatu uz ēsmu un zivju kustību.

Ražotāja informācija šeit

Mūsdienās elektronikas ir kļuvusi samērā vienkārša un viegli savietojama, konfigurējama, tomēr ne viss vienmēr ir saprotams par uzstādīšanu, lietošanu. Šeit talkā nāk pieredze, zināšanas un praksē pārbaudīti risinājumi. Aicinām kontaktēties ar veikala eholotes.lv personālu par neskaidrībām, ja tādas rodas sakarā copes elektronikas iekārtām un to komponentēm. Nepieciešamības gadījuma varam palīdzēt gan ar padomu, gan kvalificētu šādu iekārtu uzstādīšanu laivās vai citos peldlīdzekļos.

Aicinām pieteikties konsultācijai mūsu veikalā eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a, kur palīdzēsim gan izvēlēties atbilstošu aparatūru, gan atbilstošus devējus, tīkla konfigurāciju un instalēšanas veidu. Mūs veikalā ir pieejamas ļoti plašs papildus aprīkojums klāsts.

Ražotājs: