Devējs Lowrance StructureScan LSS-2

398,00 

Devējs Lowrance StructureScan Skimmer nodrošina DownScan un SideScan funkcijas,  savietojams ar HDS sērijas eholotēm, labs devējs HDS sērijas eholotēm

Piegāde no 2 līdz 14 dienām

SKU: 000-10802-001
Tegi:

Devējs Lowrance StructureScan Skimmer

Devējs Lowrance StructureScan Skimmer nodrošina DownScan un SideScan funkcijas,  savietojams ar HDS sērijas eholotēm un Elite-Ti.

Devējs Active Imaging 3-in-1 | 000-14489-001 | Lowrance devējs ar tradiciopnālo konusa staru, vēdekļa veida lejasskatu staru un diviem sānskatu stariem

 

Mūsdienās elektronikas ir kļuvusi samērā vienkārša un viegli savietojama, konfigurējama, tomēr ne viss vienmēr ir saprotams par uzstādīšanu, lietošanu. Šeit talkā nāk pieredze, zināšanas un praksē pārbaudīti risinājumi. Aicinām kontaktēties ar veikala eholotes.lv personālu par neskaidrībām, ja tādas rodas sakarā copes elektronikas iekārtām un to komponentēm. Nepieciešamības gadījuma varam palīdzēt gan ar padomu, gan kvalificētu šādu iekārtu uzstādīšanu laivās vai citos peldlīdzekļos.

Aicinām pieteikties konsultācijai mūsu veikalā eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a, kur palīdzēsim gan izvēlēties atbilstošu aparatūru, gan atbilstošus devējus, tīkla konfigurāciju un instalēšanas veidu. Mūs veikalā ir pieejamas ļoti plašs papildus aprīkojums klāsts.

Konektors:

StructureScan 9 pin, xSonic

Ražotājs: