Eholote Lowrance HDS-9 Live ar Latvijas karti

2399,00 

2018. gada jaunums. Premium iespējas – pilna funkcionalitāte – ethernet, Radara atbalsts, autpilota atbalsts, 3D,  Active Imaging™, FishReveal™, Genesis live un citas.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: 000-14424-001
Tegi: ,

Eholote Lowrance HDS-9 Live ar Latvijas karti, tikai ekrāns

Eholote Lowrance HDS-9 Live ar Latvijas karti, tikai ekrāns – piedāvā ļoti plašu iespēju klāstu advancētiem lietotājiem. Active Imaging™, StructureScan® 3D ar Active Imaging, FishReveal™ un LiveSight™ sonar – plus kopā ar jauno C-MAP® Genesis Live kartogrāfiju un LiveCast™ viedtālruņu integrāciju – šis iespēju kopsalikums nopietni motivē izvērtēt Jaunā Lowrance HDS LIVE iegādi un pielietošanu zivju meklēšanā.

Konkrētā komplektācijā iekļauta 2018. gada izlaiduma LATVIJAS dziļumu karte LV18V1.

Video, kurā testējam Lowrance HDS Live:

Apraksts.

Full HD SolarMax™  multi-touch ekrāns rekomendācijas vairs neprasas, jo ir jau pārbaudīts HDS Carbon sērijā un rekomendējis sevi kā ļoti labs, ērti lietojams arī ar polaroid brillēm. Jaunās funkcijas – Active Imaging™, StructureScan® 3D ar Active Imaging un LiveSight™ real-time sonar – ir jauns Lowrance solis zemūdens struktūru attēlojuma kvalitātē. Eholotes funkcionalitātē ir paplašināta ar LiveCast™ viedtālruņu integrācijas sistēmu, kura īpaši piemērota I-phone lietotājiem, piemēram – Google maps pārklājums vai video funkcija. Protams, ka jaunais HDS Live ir aprīkots ar tādām pamata lietām kā WiFi, Ethernet, NMEA 2000® un pilnība gatavs komunicēt ar ļoti plašu laivas aprīkojuma klāstu. Lowrance LiveSight™  papildus opcija piedāvā papildus iespējas sekot zemūdens kustībai reāllaikā. Jaunais HDS live ir funkcijām bagāts aparāts un uzlabotie Active Imaging sānskati, lejasskati 800 kHz frekvencē sniegs vēl nepieredzētu detalizācijas pakāpi grunts struktūras izpētei vēl lielākā attālumā no laivas!

Protams, ka Lowrance HDS live saglabā visas veiksmīgās iepriekšējo paaudžu iespējas – gan maršrutu plānošana, gan SonarChart LIVE un Navionics funkcionalitāte, gan C-Map Genesis kartogrāfiju un visu kas ar šo saistīts.

Eholote aprīkota ar jaunu 2 kodolu procesoru un lielisku veikstpēju.

Eholote Lowrance HDS-9 Live ar Latvijas karti, tikai ekrāns, tehniskie dati.

Ekrāns

Izšķirtspēja1280×720
Spilgtums> 1200 niti
Tips9” IPS
SkārienjūtīgsMulti-Touch
Skatu leņķis80°augša/leja, 80° kreisā/labā puse

Elektro sadaļa

Darba strāva12 V DC (10 – 17 V DC min – max)
Maksimālais patēriņš40.02 W (2.9 A at 13.8 V DC)
Rekomendējamais drošinātājs4 A

Lietošanas parametri

Temperatūra-15°C līdz +55°C
Glabāšanas temperatūra-20°C līdz +60°C
Ūdens drošības klaseIPX6 un IPX7

Savienojumi

NMEA 20001 ports (Micro-C)
NMEA 01831 ports (Strāvas kabelī)
Ethernet2 porti
HDMI Video In n/a
Analog Video In1 ports (papildus kabelis)
USBn/a
Karšu sloti2 sloti microSD
WirelessIebūvēts 802.11 b/g/n
BluetoothBluetooth 4.0 ar Bluetooth Classic atbalstu

Eholote Lowrance HDS-9 Live ar Latvijas karti, tikai ekrāns, montāžas parametri.

Šādas klases aparātiem pilnu funkcionalitāti un papildaprīkojuma spektru aprakstīt interneta veikalā fiziski ir ļoti sarežģīti, tāpēc aicinām pieteikties konsultācijai mūsu veikalā eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a, kur palīdzēsim gan izvēlēties atbilstošu aparatūru, gan atbilstošus devējus, tīkla konfigurāciju un instalēšanas veidu. Mūs veikalā ir pieejamas ļoti plašs papildus aprīkojums klāsts.

Ekrāna izmērs collās:

9

Ražotājs:

Funkcionalitāte:

2D sonārs, 3D funkcija, Bluetooth, CHIRP, Ethernet, GPS, GPS ploteris, Kartogrāfija uz ūdens, Lejas skati, NMEA 2000, Sānskati

Interfeiss:

Taustiņi/skārienjūtīgs