Izpārdošana!

Eholote Praktik 6S

139,00  125,00 

Eholote Praktik 6S ir ar daudz janiem uzlabojumiem: Triecienizturīgs un hermētisks korpus, kas nodrošina IP67 ūdens un putekļu aizsardzību….

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: PRAK6S
Tegi:

Eholote Praktik 6S

Eholote Praktik 6S ir ar daudz jauniem uzlabojumiem:

  • Triecienizturīgs un hermētisks korpus, kas nodrošina IP67 ūdens un putekļu aizsardzību.
  • Jauns kompozītmateriāla, sala izturīgs devējs (kalpošanas laiks ir ievērojami palielinājies)
  • Kabelis ir sala izturīgs un pastiprināts ar @Kevlar diegu maksimālai izturībai.
  • Uzlabota eholotes vadība (4 pogas)

Eholote Praktik 6S darbojas līdz 25 dziļumam, spēj noteikt zivis un šķirot to lielumu pēc definēta algoritma un digitāli atspoguļot grunts blīvumu. Jaunievedums – informēt par eholotes stara pārklājuma diamtru. Grunts blīvuma indekss ir no 0 līdz 40 un viegli palīdzēs izprast vai zem ūdens slēpjas smilts, akmeņi vai dūņas.

Barošanas avots – viena AA izmēra baterija, kura atšķirībā no baterijas tipa un lietošanas uzstādījumiem spēj strādāt līdz pat 100 stundām. Tas ir iespējams, pateicoties atjautīgam barošanas elementa izvietojumam – AA baterija ir ievietota devējā un ziema apstākļos atradīsies relatīvā siltumā – zem ūdens.

Eholotei Praktik 6S ir visi praktiski pielietojamie lietošanas režīmi. PRO režīmā tā rādīs minimāli apstrādātus datus, FishID režīmā rādīs zivju simbolus, kuru izstrādē ir veikts pētījums un konkrētie simboli attēlo 3 dažāda lieluma karpas ekvivalentu, proti – zivis līdz 0,15 kg rāda kā mazas, vidējs izmērs ir testēts kā 0,15 līdz 1 kg lielas karpas ekvivalents un lielas zivis ir ieprogrammētas kā karpa virs 1 kg svarā.

Eholotei ir 3 Zoom režīmi, ļoti plaši regulējams jūtīgums, regulējams ekrāna spilgtums, ekrāna apgaismojums. Ekrāns ir neliels, tikai 5×3 cm, bet pareizi lietojot eholotes režīmus šis ekrāna izmērs ir gana informatīvs. Šāda izmēra eholote viegli ietilpst jebkurā kabatā kopā ar vadu un devēju.

Ir vērts izvērtēt šīs eholotes aksesuāru piedāvājumu, kurā ietilpst ļoti praktiskas lietas.

Konkrētā eholote un aksesuāri ir pieejama veikalā, plauktā, to var pasūtīt kopā ar piegādi caur Omniva pakomātu tīklu.

Ražotāja informācija par Praktik

Mūsu veikals ir officiāls Praktik izplatījās Baltijas valstīs un nodrošina garantijas servisu un rezerves daļas Praktik eholotēm.

Ražotājs: