Garmin Striker Plus 5CV GPS eholotes komplekts

440,00 

Garmin Striker Plus 5CV GPS eholotes komplekts – savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Ir noliktavā

SKU: KomGarminPlus5CVGPS
Tegi:

Garmin Striker Plus 5CV GPS eholotes komplekts

Garmin Striker Plus 5CV GPS eholotes komplekts – savstarpēji sabalansēta, ļoti kvalitatīva aparatūra copei un atpūtai uz ūdeņiem. Iegādājoties komplektu sanāk izdevīgāks pirkums nakā iegādājoties katru mantu atsevišķi!

Komplektā ietilpst:

Eholote Garmin Striker Plus 5CV GPS

Eholote Garmin Striker Plus 5cv GPS (Clear Vü) GPS 5 ” ekrāns, vienkārša un ērti lietojama eholote, 77/200 un 455/800 kHz CHIRP sonārs, Quickdraw Contours kartogrāfija.

Atšķirībā no iepriekšējā modeļa jaunais Striker Plus ir ieguvis iespēju zīmēt dziļumu kartes tieši uz ūdens vairāk kā 800 000 hektāru platībā ar 1 pēdas izobātas precizitāti.

Eholote noderēs zivju meklēšanai, tai ir 77/200 kHz konusa stari, 455/800 kHz vēdekļa veida stari un iebūvēts GPS uzvtērējs. Tas ļauj atzīmēt ineteršu vietas – vai tās būtu zivju vietas vai piestātnes, vai zemūdens šķēršļi. Visu varam atzīmēt un izvēlēties atbilstošu ikonu konkrētam punktam. Smooth Scaling tehnoloģija nodrošina vizuālu informāciju bez pārrāvumiem, veicot pārslēgšanos starp dziļuma diapazonu skalām. Sonāra vēstures(track back) atrādīšana ļauj jums “patīt atpakaļ” sonāra informāciju, lai atzīmētu ceļa punktus, kurus sākotnēji nebija plānots atzīmēt. Ierīce vienkārši uzstādāma, pārdodam komplektā ar devēju un strāvas vadu.

STRIKER 5cv  ir iekļauts Garmin CHIRP 77/200 kHz un CHIRP 455/800 kHz sonārs, kas piedāvā vizuāli dzidrus, detalizētus zivju un gultnes attēlus.

R Striker Plus 5inch Front Rev A

Svina skābes akumulators eholotei Ironcell 12V 12 Ah

Konkrētais 12 ah svina skābes akumulators  spēs veiksmīgi darbināt nelielas eholotes, kurām strāvas patēriņš nepārsniedz 500 mA/h. Tādām eholotēm kā Lowrance Hook 5x vai Hook4 un 4x šis akumulators ir pareiza izvēle. Tiem, kuri nemakšķerē caurām dienām šis akumulators derēs arī 7 sērijas eholotēm, tomēr atceramies formulu akumulatoru izvēlē – parastais copes laiks stundās, reizināts ar eholotes strāvas patēriņu stundā un rezultāts parezināts ar koeficientu 2 veidos komplektu , kurš nepievils .

Img 8821

Akumulatoru lādētājs NOCO Genius G1100 1.1 A

kumulatoru lādētājs NOCO Genius G1100 1.1 A ir astoņu pakāpju automātisks impulsa tipa lādētājs un strāvas uzturētājs.

G7200 atjauno akumulatoru baterijas līdz to sākotnējām darbības jaudām, uzlādē tās arī aukstos laika apstākļos. Spēcīgs lādētājs ar specializētiem uzlādes režīmiem.

Piemērots vairumam 6V un 12V akumulatoru ar jaudu līdz 40 Ah, piemēram, eholotēm, kemperiem, laivām, kravas automašinām, sniega, ūdens un ielas motocikliem.

Spēj uzlādēt praktiski visu tipu akumlatorus -Wet; Gel; MF; EFB; AGM; Li-Ion. Komplektā ietilpst M8 konektors stacionārai lādēšanai un portatīvai lādēšanai paredzētās spīles.

Paredzēts 220-240V 50-60 Hz elektro tīkliem. Lādētājam ir IP65 klase, kas nozīmē – lādētājs ir drošs pret putekļiem, pret mitrumu, bet nav paredzēts, ka to varētu iegremdēt ūdenī.

NOCO-G1100 1.1 A uzlādi veiks atbilstoši lādējamā akumulatora stāvoklim, lādētāju var atstāt ieslēgtu un pieslēgtu akumulatoram. Lādējot akumulatorus ir vērts atcerēties, ka to dara tikai labi vēdinātās telpās. Noteikti iepazīstieties ar lietošanas instrukciju.

Noco Genius G1100 6v 12v Ultrasafe Smart Battery Charger With Integrated Eyelet Connector 1

Eholotes kronšteins, alumīnija, regulējams

Eholotes kronšteins paredzēts vieglai un ērtai eholotes devēja nostiprināšanai zem ūdens pie laivas vai cita peldlīdzekļa. Šis kronšteins ir izgatavots no ļoti viegla metāla – alumīnija un paredzēts līdz 65 mm biezām stiprinājuma vietām, kuras atrodas ne tālāk kā 400 mm no ūdens līnijas, jo kopējais kronšteina garums sasniedz 450 mm.

Šis kronšteins ir regulējama garuma, tas ir krāsots un ļoti stingrs. Stingrība izsargā no eholotes devēja vibrācijas zem ūdens un palīdz eholotei rādīt kvalitatīvāku attēlu. Sevišķi svarīgi tas ir gadījumos, kad lietojat eholoti ar sānskatu iespējām. Komplektā iekļauti: kronšteins, skrūves un montāžas atslēga un universāls stiprinājums, kurš palīdzēs ērti pievienot praktiski jebkuru eholotes devēju.

Garmin Striker Plus 4 GPS

 

Ekrāna izmērs collās:

5

Ražotājs:

Interfeiss:

Taustiņu vadība

Devējs: