Devējs Lowrance TotalScan devējs – viss vienā

398,00 

TotalScan devējs(TotalScan™ Skimmer Transducer) ir Lowrance jaunākais izstrādājums, kurā apvienoti CHIRP un StructureScan devēji.

Piegāde no 2 līdz 14 dienām

SKU: 000-12568-001
Tegi:

Lowrance TotalScan devējs

Lowrance TotalScan devējs (TotalScan™ Skimmer Transducer) ir Lowrance jaunākais izstrādājums, kurā apvienoti CHIRP un StructureScan devēji.

Šī devēja izmēri atbilst iepriekšējā StructureScan devēja izmēriem, arī forma ir ļoti līdzīga.

Uzstādot šo devēju kopā ar atbilstošu iekārtu – Lowrance Elite Ti vai Lowrance HDS Gen3 sērijas eholoti, lietotājs iegūst visas tehnoloģijas vienā devējā un augstākā kvalitātē. Šī devēja savienojums bez pārējas vada derēs Lowrance Elite Ti modeļiem, bet HDS sērijas eholotēm būs nepieciešams pārejas vads no TotalScan 9-pin devēja uz Sonar un StructureScan ieejām eholotē.

Lai nekļūdītos ar devēja izvēli iesakām konsultēties ar eholotes.lv personālu pirms šī devēja iegādes.

Ārējie interneta resursi par TotalScan 9-pin devēju.

Sonāra darba frekvences83/200/455/800kHz, Medium/High CHIRP
SideScan Imaging
  • Max darbības attālums: 455 kHz ─ 600’ (182 m), 300’ (91 m) uz katru pusi; 800 kHz ─ 200’ (60 m), 100’ (30 m) to each side
  • Max ātrums: 35 mph (56 kph)
  • Iezīmēt objektus: 15 mph (24 kph)
  • Optimālais ātrums: 10 mph (16 kph) vai lēnāk
DownScan Imaging™
  • Max dziļums: 300’ (92 m)
  • Max ātrums: 55 mph (88 kph)
  • Iezīmēt objektus: 35 mph (56 kph)
  • Optimālais ātrums: 10 mph (16 kph) vai lēnāk

Mūsdienās elektronikas ir kļuvusi samērā vienkārša un viegli savietojama, konfigurējama, tomēr ne viss vienmēr ir saprotams par uzstādīšanu, lietošanu. Šeit talkā nāk pieredze, zināšanas un praksē pārbaudīti risinājumi. Aicinām kontaktēties ar veikala eholotes.lv personālu par neskaidrībām, ja tādas rodas sakarā copes elektronikas iekārtām un to komponentēm. Nepieciešamības gadījuma varam palīdzēt gan ar padomu, gan kvalificētu šādu iekārtu uzstādīšanu laivās vai citos peldlīdzekļos.

Aicinām pieteikties konsultācijai mūsu veikalā eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a, kur palīdzēsim gan izvēlēties atbilstošu aparatūru, gan atbilstošus devējus, tīkla konfigurāciju un instalēšanas veidu. Mūs veikalā ir pieejamas ļoti plašs papildus aprīkojums klāsts.

Konektors:

StructureScan 9 pin, xSonic

Ražotājs: