Radars Lowrance Broadband 4G – platjoslas radars

2049,00 

Platjoslas radars Lowrance Broadband 3G -Vairāk skaidri redzamu mērķu un nekādas radiācijas

Piegāde no 2 līdz 14 dienām

SKU: 000-10435-001
Tegi:

Platjoslas radars Lowrance Broadband 3G

Platjoslas radars Lowrance Broadband 3G – Vairāk skaidri redzamu mērķu un nekādas radiācijas. Radaru var montēt jebkurā ērtā vietā uz laivas, jo tā starojums nepārsniedz 1/5 daļu no vidējā mobilā telefona starojuma un 1/10 000 daļu no parastā radara satrojuma. Vienmēr gatavs darbam. Nav 2-3 minūtes jāsilda magnetrons. Ieslēdz un brauc, to InstantOn™ tehnoloģija nodrošina dažu sekunžu laikā.

Jaudīgs, uzticams gan miglā,gan tumsā.

Kad makšķerēšana ir kļuvusi par neatņemamu atpūtas sastāvdaļu, tad jēdziens “kvalitatīva manta” iegūst lielu nozīmi. Lietojot kvalitatīvus rīkus un aprīkojumu izpaliek kreņķi un negaidīti kreņķi, kas saistās ir kvalitāti un funkcionalitāti. Izbaudīt katru brīvā laika minūti ar pārliecību, ka nav kam sabojāties – tā ir likumsakarība, ja iegādāts kvalitatīvs aprīkojums. Eholotes.lv piedāvā kvalitatīvu aprīkojumu un tā montāžu. Aicinām konsultēties ar eholotes.lv presonālu un izbaudīt kvalitatīva servisa rezultātus.

Ražotāja apraksts


Apraksts
Maksimālais darbības attālums24 nm/44 km
Minimālais darbības attālums1/32 nm (200 ft/61 m)
Uzsilšanas laiks16 sekundes
Rotācijas ātrums24/36 RPM
Stara leņķi (Horiz/Vert)2.6° / 25°

Mūsdienās elektronika ir kļuvusi samērā vienkārša un viegli savietojama, konfigurējama, tomēr ne viss vienmēr ir saprotams par uzstādīšanu, lietošanu. Šeit talkā nāk pieredze, zināšanas un praksē pārbaudīti risinājumi. Aicinām kontaktēties ar veikala eholotes.lv personālu par neskaidrībām, ja tādas rodas sakarā copes elektronikas iekārtām un to komponentēm. Nepieciešamības gadījuma varam palīdzēt gan ar padomu, gan kvalificētu šādu iekārtu uzstādīšanu laivās vai citos peldlīdzekļos. Mēs labi pārzinām NMEA risinājumus un palīdzam saviem klientiem ar tīklu projektēšanu, iegādi un instalēšanu laivās, ko veicam mūsu servisā.

Neskaidrību jautājumā zvaniet un eholotes.lv

Ražotājs:

Konektors:

Lowrance Ethernet