Spinner Rig Large 2-pack Copper – Fluo. Red Bandit

8,90 

Spinner Rig Large 2-pack Copper – Fluo. Red Bandit

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: SZ101808

Spinner Rig Large 2-pack Copper – Fluo. Red Bandit

Spinner Rig Large 2-pack Copper – Fluo. Red Bandit sistēma ar rotiņa lapiņu silikona mānekļu aprīkošanai. Tā izgatavota no izturīgas 1.1 mm resnas nerūsējošā tērauda stieples un 8 nr. rotiņa lapas. Sistēma piešķir papildus vibrācijas un vizuālo efektu silikona mānekļiem. Sistēma ir universāla un to var lietot kopā ar dažāda lieluma un formu mānekļiem. Ražotājs rekomendē lietot to kopā ar 17- 20 cm mānekļiem ķeršanai zālēs, papildus mānekli apīkoot ar 10 gr smagu džiggalvu. Vai ar lielākiem mānekļiem aprīkojot tas ar ieskrūvējamo džiggalvu un stinger sistēmu. Sistēma lieliski strādā brīžos kad plēsējam nepieciešams papildus kairinājums, lai izprovocētu to uzbrukumam. Kā arī vietās kur ir liels makšķernieku presings un ierastie mānekļi nenes vēlamo efektu.

Komplektā ieķļautas divas vienāda izmēra sistēmas ar dažādu krāsojuma rotiņa lapām. Rotiņa lapas un stiprinājuma griezuļi izgatavoti no vara un krāsoti ar noturīgu krāsu. Māneklis pie sistēmas stiprinās ar gredzena palīdzību un vajadzības gadījumā ir ērti noņemams un uzliekams, izmantojot speciālās knaibles gredzenu atvēršanai.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Jūs varētu ieinteresēt...