Izpārdošana!

Navigācijas ierīce Garmin GPSMAP 66i

599,99  499,00 

Navigācijas ierīce Garmin GPSMAP 66i

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 010-02088-02

Navigācijas ierīce Garmin GPSMAP 66i

Izturīga GPS navigācijas un satelīta komunikācijas ierīce ar Garmin TOPO kartēšanu. Izturīgajai, ar pogām vadāmajai GPSMAP 66i ierīcei ir liels 3 collu krāsu ekrāns, kas ir salasāms pat spilgtā saulē. Ja dodaties tālākā ceļā, varat ieslēgt ekspedīcijas režīmu, kas nodrošinās akumulatora darbības laiku līdz 200 stundām, izmantojot inReach tehnoloģiju. Noklusējuma reģistrācijas intervāla režīmā akumulatora darbības laiks ir līdz 35 stundām, ierīcei reģistrējot jūsu atrašanās vietu ik pa 10 minūtēm.

Izmantojot inReach tehnoloģiju (nepieciešams abonements), ierīce ļauj nosūtīt SOS ziņu GEOS 24/7 ārkārtas palīdzības dienestam, lai saņemtu interaktīvu palīdzību ārkārtas gadījumos. Tā arī piedāvā divvirzienu ziņapmaiņu un LiveTrack atrašanās vietas kopīgošanu 100% globālajā Iridium satelītu tīklā.  Ierīce ir aprīkota ar labāko Garmin navigāciju. Iepriekšēji ielādētas Garmin TOPO kartes nodrošina detalizētu apvidus kontūru, topogrāfisko augstumlīkņu, virsotņu, parku, krasta līniju, upju, ezeru un ģeogrāfisko punktu attēlojumu.

Tieši ierīcē lejupielādējamie BirdsEye satelīta attēli nodrošina augstas izšķirtspējas foto-reālistiskus jūsu maršruta, taku sākumpunktu, klajumu utt. attēlus bez gada abonementa. Dažādu GNSS atbalsts apvienojumā ar altimetru, barometru un kompasa navigācijas sensoriem ļauj jums reģistrēt maršrutu un orientēties izaicinošos apstākļos.

Navigācijas ierīce Garmin GPSMAP 66i

  • Liels 3 collu saulē nolasāms krāsu ekrāns ērtai redzamībai.
  • Iespēja nosūtīt interaktīvu SOS ziņu GEOS 24/7 meklēšanas un glābšanas uzraudzības dienestam; divvirzienu ziņapmaiņa, izmantojot 100% globālo Iridium® satelītu tīklu (nepieciešams satelītu abonements).
  • Iepriekšēji ielādētas Garmin TOPO kartes ar tieši ierīcē lējupielādējamiem BirdsEye satelīta attēliem (nav nepieciešams gada abonements); iekļauts dažādu globālo navigācijas satelītu sistēmu (GNSS) atbalsts un navigācijas sensori.
  • Mobilā savienojamība nodrošina piekļuvi Active Weather laika prognozēm un Geogaching Live slēpņošanas funkcijai.
  • Ierīce ir saderīga ar Garmin Explore™ interneta vietni un lietotni, lai palīdzētu jums pārvaldīt savus maršruta punktus, maršrutus, aktivitātes un kolekcijas, izmantot ceļus un apskatīt reģistrētos ceļojuma datus.
  • Iebūvēts uzlādējams litija akumulators nodrošina darbības laiku līdz 35 stundām 10 minūšu reģistrācijas režīmā, līdz 200 stundām ekspedīcijas (Expedition) režīmā ar 30 minūšu reģistrācijas intervālu.

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā.

 

 

Ražotājs: