Spinings Abu Garcia Svartzonker 2.59 m, līdz 220 gr

129,90 

Spinings Abu Garcia Svartzonker 2.59 m, līdz 220 gr

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: AG1445994

Spinings Abu Garcia Svartzonker 2.59 m, līdz 220 gr

Spinings Abu Garcia Svartzonker 2.59 m, līdz 220 gr divdaļīgo spiningu ir izstrādājis Claes “Svartzonker” Claesson. Šis spinings veidots no 30T grafīta blankas, kas padara spiningu vieglu un izturīgu, tai pat laikā ļaujot saglabāt papildus jaudas rezervi. Spininga rokturis veidots no augstākās klases korķa, kas nodrošina komfortu spiningojot aukstos, mitros laikapstākļos. Spinings aprīkots ar Fuji® spoles turētāju papildus komfortam. Uz spininga blankas izvietoti 11 Fuji® K guides gredzeni ar Alconite ieliktņiem. Kas neskatoties uz spininga lielo jaudu, ļauj saglabāt tā balansu un vieglumu.

Šis Abu Garcia un  Svartzonker  kopdarba spinings ir piemērots vidēji lielu un lielu silikona mānekļu un svimbaitu animēšanai. Kāta garums ļauj pilnībā kontrolēt mānekli, visā metiena attālumā. Tai pat laikā saglabājot jūtību un jaudas rezervi, kas nepieciešama izvadot trofejas līdaku. Spinings piemērots arī velcēšanai.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Posmu skaits

Divdaļīgs

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Max mānekļa svars

līdz 250 gr

Jūs varētu ieinteresēt...