Spinings BFT Buster Jerk Stiff 1.83 m, -150 gr

185,00 

Spinings BFT Buster Jerk Stiff 1.83 m, -150 gr spinings paredzēts spiningošanai ar cietajiem mānekļiem- džerkiem un glaideriem

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 49-BFT-7-2

Spinings BFT Buster Jerk Stiff 1.83 m, -150 gr

Spinings BFT Buster Jerk Stiff 1.83 m, -150 gr gr divdaļīgs, kastinga spinings. Šis ir viens no pirmajiem BFT radītajiem spiningiem tieši džerkošanai. Šis modelis radīts 2004. gadā un paredzēts džerkbaitu un glaideru vadīšanai. Nelielais kāta garums ļauj ar to ērti darboties no mazām laivām kurām nav platformas. Spinings ir divdaļīgs ērtākai tā transportēšanai.

BFT Buster Jerk Stiff spinings paredzēts spiningošanai ar cietajiem mānekļiem- džerkiem un glaideriem, vai jeb kuram citam mānekļu tipam, kuru nepieciešams vadīt ar kāta kustībām. Spinings izceļas ar jaudīgu blanku un ļoti mazu svaru. Šī kombinācia ļauj pilnībā izbaudīt džekošanas procesu. Spininga labā cenas- kvalitātes attiecība padara to par lielisku izvēli, tiem kas tikai sāk apgūt džerkošanas pamatus.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

6' (183-213cm)

Max mānekļa svars

līdz 200 gr