Spinings BFT Raptor Pike Multi 2.44 m, -100 gr

95,00 

Spinings BFT Raptor Pike Multi 2.44 m, -100 gr paredzēts kā universāls līdaku spinings. Moderate akcijas blanka ir apveltīta ar lieliskām tālmetiena īpašībām.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 75-BFT-R2TP80-2

Spinings BFT Raptor Pike Multi 2.44 m, -100 gr

Spinings BFT Raptor Pike Multi 2.44 m, -100 gr īs sērijas spiningi piedāvā plašas izvēles iespējas līdaku spiningošanai. Plašā modeļu izvēle ļauj atrast tieši sev piemērotāko testu un garumu. Visi Raptor sērijas spiningi veidoti uz vieglām, bet jaudīgām grafīta blankām ar EVA matreāla rokturiem.

BFT Pike Multi paredzēts kā universāls līdaku spinings. Moderate akcijas blanka ir apveltīta ar lieliskām tālmetiena īpašībām, tai pat laikā saglabājot tik ļoti nepieciešamo jaudas rezervi. Spinings būs piemērots vidēji lielu- 18- 23 cm, silikona mānekļu vadīšanai. Dažādiem vidēja izmēra svimbaitiem un spinerbaitiem. Kā arī velcēšanai ar vidēji lieliem mānekļiem. Spininga vieglā blanka, ļauj pilnībā izbaudīt spiningošanas procesu.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Posmu skaits

Divdaļīgs

Max mānekļa svars

līdz 90 gr

Spininga garums

8' (243-274 cm)