Spinings BFT Roots G2 Bayonet 2.29 m, -120 gr

185,00 

Spinings BFT Roots G2 Multi Pike 2.36 m, -170 gr spinings radīts kā maksimāli universāls rīks, spiningojot ar lielajiem mānekļiem- silikona mānekļi, džerki, svimbaiti utt.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: 60-BFT-R2TH76-2

Spinings BFT Roots G2 Bayonet 2.29 m, -120 gr

Spinings BFT Roots G2 Bayonet 2.29 m, -120 gr divdaļīgs, kastinga spinings. Roots sēriju izstrādājis Jimmy Lindahl. Visi spiningi tiek veidoti uz augstas kvalitātes grafīta blankām, un aprīkoti ar Fuji furnitūru- gredzaniem un spoles turētāju un augstas kvalitātes korķa rokturi. Šī kombinācija padara spiningus vieglus, jaudīgus un ērtus lietošanā.

BFT Roots G2 Bayonet spinings radīts kā maksimāli universāls rīks, spiningojot ar lielajiem mānekļiem- silikona mānekļi, džerki, svimbaiti utt. Spiningam ir gan jaudas gan testa rezerve, kas padara to par piemērotu dažādām spiningošanas tehnikām un apstākļiem. Bayonet modelis Latvijas apstākļos ir piemērots spiningošanai seklejos ezeros, kur pamatā tiek lietoti silikona mānekļi 15- 20 cm, bez papildus izsvarojuma.Spiningu var izmantot arī velcēšanai ar lieliem mānekļiem. Spinings veidots uz Fast akcijas blankas.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

7' (213-243 cm)

Max mānekļa svars

līdz 200 gr