Spinings Eastfield Slingshot 2.36 m, 40-110 gr

299,00 

Spinings Eastfield Slingshot 2.36 m, 40-110 gr

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: EFLSBR40110-2

Spinings Eastfield Slingshot 2.36 m, 40-110 gr

Spinings Eastfield Slingshot 2.36 m, 40-110 gr šis ir ļoti viegls, ātras akcijas kastinga spinings. Slingshot modelis izceļas ar pārsteidzoši mazu svaru- 180 gr! Un ļoti labu balansu. Fast akcijas blanka padara to piemērotu tāliem metieniem un tai pat laikā saglabā pietiekami spēcīgu mugurkaulu mānekļa izspēlēšanai un copju realizēšanai. Spinings aprīkots ar EVA un korķa matreāla, dalītu rokturi, kas nodrošinās ērtu satvērienu arī aukstā, mitrā laikā. Spininga augstvērtīgā grafīta blanka aprīkota ar Fuji ACS spoles turētāju un American Tackle Company (ASV) ražotiem, titāna gredzaniem. Spinings ir ne tikai praktisks lietošanā, bet arī ļoti estētisks vizuāli.

Super vieglā un jūtīgā spininga blanka ļauj pilnībā izbaudīt spiningošanas un zivs izvadīšanas procesu. Universālais spininga garums padara to piemērotu ne tikai mīkstajiem, silikona mānekļiem, bet arī dažādiem džerkiem un hibrīdmānekļiem.

Eastfield Slingshot spinings ir piemērots arī Pelagic spiningošanas tehnikai kur īpaši svarīgs precīzs metiens un absalūta mānekļa kontrole visā metiena attālumā.

Ražotājs spiningam nav paredzējis testa rezervi un norādītais tests atbilst reālajam.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Spininga garums

7' (213-243 cm)

Max mānekļa svars

līdz 120 gr

Ražotājs:

Jūs varētu ieinteresēt...