Izpārdošana!

Spinings Savage Gear MPP 2 Trigger 2.59 m, līdz 150 gr

74,90  55,00 

Spinings Savage Gear MPP 2 Trigger 2.59 m, līdz 150 gr divdaļīgais spinings ir aprīkots ar pagarinātu, EVA matreāla rokturi, Savage Gear Gold Label DPS R/S spoles turētāju, un CCS SiN Guides gredzeniem.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: SG57566

Spinings Savage Gear MPP 2 Trigger 2.59 m, līdz 150 gr

Spinings Savage Gear MPP 2 Trigger 2.59 m, līdz 150 gr divdaļīgais spinings ir aprīkots ar pagarinātu, EVA matreāla rokturi, kas ļauj katrā metienā pielikt lielāku spēku. Savage Gear Gold Label DPS R/S spoles turētāju, un CCS SiN Guides gredzeniem. Grafīta blanka būs ne tikai izturīga un jūtīga, bet arī viegla un apveltīta ar labām tālmetiena īpašībām. Spininga lielā diametra gredzeni, ir laba priekšrocība spiningojot tempratūrā zem nulles.

Spininga tests ļauj vadīt silikona mānekļus līdz 25- 27 cm garumam, bez papildus izsvarojuma. Šāds tests ir piemērots, ja pamatā spiningojat seklejos ezeros kur mānekļi tiek izmantoti bez papildus izsvarojuma. Tai pat laikā spiningam pietiks jaudas rezerves, lai savaldītu trofejas izmēra līdaku sarežģītos apstākļos. Spininga labā cenas- kvalitāte sattiecība, padara šo par piemērotu rīku, tiem kas tikai uzsāk savas gaitas Big Bait spiningošanas tehnikā. Universālā blanka ļaus izspēlēt visus lielizmēra mānekļus- džerkus, dažādus hibrīdmānekļus, silikona mānekļus, lielos spinner baitus utt. Spinings tāpat piemērots arī velcēšanai ar vidēji lieliem mānekļiem.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Max mānekļa svars

līdz 150 gr

Ražotājs:

Jūs varētu ieinteresēt...