Spinings Svartzonker Black Series Pro 2.54 m, 30- 130 gr

159,00 

Spinings Svartzonker Black Series Pro 2.54 m, 30- 130 gr modelis paredzēts spiningošanai ar dažādiem cietajiem mānekļiem,silikona mānekļiem un velcei.

Ir japasūta

Informēt, kad preci var iegādāties

SKU: SZ108901

Spinings Svartzonker Black Series Pro 2.54 m, 30- 130 gr

Spinings Svartzonker Black Series Pro 2.54 m, 30- 130 gr divdaļīgais kastinga kāts ir izgatavots no 30T gafīta blankas, aprīkots dalītu korķa rokturi un Fuji spoles turētāju. XQ K-guide gredzeni ar cirkonīja oksīda ieliktņiem padarīs spiningu vieglu un jūtīgu, ļaujot pilnībā izbaudīt spiningošanas procesu. Visi šīs sērijas spiningi ir labi balancēti, viegli, ar fast akcijas balnkām.

Black Series Pro 2.54 m, 30- 130 gr modelis paredzēts spiningošanai ar dažādiem cietajiem mānekļiem, kurus izspēlē lietojot kustības ar kātu. Kā arī vidēji lieliem silikona mānekļiem, līdz 80-90 gr. Spininga universālais garums padara to piemērotu spiningošanai arī no mazām laivām, un ir optimāls variants spiningošanai Latvijas seklajos ezeros. Konkrētais modelis ir piemērots džerku, svimbaitu, vidēji lielu silikona mānekļu, spinnerbaitu u.c. mānekļu vadīšanai. Spinings piemērots arī velcēšanai ar vidēji lieliem mānekļiem. Spininga Fast akcijas blanka nodrošinās tālus metienus tai pat laikā saglabās pietiekamu jaudas rezervi mānekļu izspēlēšanai. Spininga lielā diametra gredzeni būs īpaši parocīgi spiningojot aukstos laikapstākļos, kad gaisa tempratūra ir ap nulle grādiem.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultāijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Posmu skaits

Divdaļīgs

Ražotājs:

Spininga garums

8' (243-274 cm)

Max mānekļa svars

līdz 120 gr

Jūs varētu ieinteresēt...