Spinings Svartzonker Black Series Pro 2.74 m, -336 gr

179,00 

Spinings Svartzonker Black Series Pro 2.67 m, 50- 200 gr šo modeli dizainējis Jacob Lexe. Spinings paredzēts lielu silikona mānekļu un svimbaitu vadīšanai.

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: SZ108906

Spinings Svartzonker Black Series Pro 2.74 m, -336 gr

Spinings Svartzonker Black Series Pro 2.74 m, -336 gr divdaļīgais kastinga kāts ir izgatavots no 30T gafīta blankas, aprīkots dalītu korķa rokturi un Fuji spoles turētāju. XQ K-guide gredzeni ar cirkonīja oksīda ieliktņiem padarīs spiningu vieglu un jūtīgu, ļaujot pilnībā izbaudīt spiningošanas procesu. Visi šīs sērijas spiningi ir labi balancēti, viegli, ar fast akcijas balnkām.

Šis ir smagākais no Black Series Pro sērijas. Spinings ir piemērots ļoti lielu mānekļu vadīšanai. Fast akcijas blanka un spininga garums nodrošina ļoti tālus metienus un ļauj bez liekas piepūles spiningot ar smagiem mānekļiem. Kastinga spininga garums nodrošina arī labāku mānekļu kontroli spiningojot seklumā. Spininga, augstākās kvalitātes korķa rokturis būs īpaši patīkams spiningojot aukstā, mitrā laikā, nodrošinot ērtu patīkamu satvērienu. Spining piemērots arī spiningošanai Pelagic tehnikā un velcēšanai ar lieliem mānekļiem.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Posmu skaits

Divdaļīgs

Spininga garums

9' (274-304 cm)

Max mānekļa svars

līdz 350 gr

Jūs varētu ieinteresēt...