Spinings Svartzonker Black Series The Horizon 2.77 m, 40 -200 gr

99,00 

Spinings Svartzonker Black Series The Horizon 2.77 m, 40 -200 gr

Ir veikalā. Pieejams nekavējoties

SKU: SZ111010

Spinings Svartzonker Black Series The Horizon 2.77 m, 40 -200 gr

Spinings Svartzonker Black Series The Horizon 2.77 m, 40 -200 gr divdaļīgais kastinga spinings ir izgatavots no vieglas, izturīgas gafīta blankas, aprīkots ar dalītu EVA matreāla rokturi un kvalitatīvu spoles turētāju. Spinings aprīkots ar atvieglinātiem gredzaniem. Visi šīs sērijas spiningi ir labi balancēti, viegli, ar fast akcijas balnkām. Spiningu sērija radīta pēc labākajām ASV spiningu izgatavošanas tradīcijām- kāti izgatavoti ar papidus testa un jaudas rezervi, un ir lieliska izvēle, ja tikai sākat apgūt Big Bait spiningošanas tehniku.

Konkrētais modelis ir paredzēts spiningošanai ar ļoti lieliem mānekļiem un velcēšanai.  Spininga garums ļaus ar mazāku piepūli mest lielus svarus un nodrošinās lielāku mānekļa kontroli spiningojot seklās, aizaugušās vietās. Tai pat laikā spininga jaudīgā blanka ļaus realizēt copes, spiningojot ar ļoti lieliem mānekļiem. Šim spiningam komforta tests sākas ar vismaz 100 gr smagiem mānekļiem. Spininga lielā diametra gredzeni būs īpaši parocīgi spiningojot aukstos laikapstākļos, kad gaisa tempratūra ir ap nulle grādiem. Piemērots arī velcēšanai ar ļoti lieliem mānekļiem.

Vairāk informācijas ražotājas mājas lapā.

Būsim priecīgi atbildēt uz jautājumiem par Big-Bait spiningošanas tehniku, labprāt sniegsim konsultācijas par komplekta izveidi mūsu veikalā Eholotes.lv, Rīgā, Krasta ielā 99a vai pa tālruni 29377888 darba laikā. Ar pasūtīšanas noteikumiem var iepazīties šeit.

Ražotājs:

Spininga garums

9' (274-304 cm)

Max mānekļa svars

līdz 350 gr

Posmu skaits

Divdaļīgs

Jūs varētu ieinteresēt...